Skocz do zawartości
Frost`

[ZAMKNIĘTY]Mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką propozycję aby zrobić paczki map na dany miesiąc. Chodziło by o to że na dany miesiąc dodajemy kilkanaście map, które będą grane przez ten miesiąc,  w następnym miesiącu zmieniamy paczkę tych map na inną.  Myślę że była by to fajna opcja żeby nie były grane te same mapy bo od dusza to można się porzygac 

 

 

@SUNN. Oj nie tylko mi :D

Edytowane przez Frost`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i dodalibyśmy nowe mapy, ale co z tego? Gracze i tak będą wybierać dusty westy assaulty i eldorado. Moim zdaniem propozycja frosta jest jak najbardziej do rozpatrzenia, bo i mi osobiście nudzi się grać na tych samych mapach. Do paczki powinny zostać jeszcze dodane tylko małe mapy z wiadomych przyczyn - nie zawsze jest dużo graczy. Można by było robić też coś w stylu głosowania na dane mapy na miesiąc, ale z drugiej strony na forum udziela się dość średni % społeczności cod 200. Kończąc, jestem na tak, jeśli to tylko wypali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Albo usunąć te najczęsciej grane i wprowadzić cos nowego na jeden miesiąc i zobaczyć czy ludzią się spodoba ;) Tylko z drugiej strony jakby patrząc na ludzi grających to oni tylko dd2. Jesli jest cos innego połowa graczy wychodzi ;) No  ale cóż dzieci dusta nie zmienisz także neutral ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest jedno proste rozwiązanie wyłączyć możliwość vote na mapy i włączyć zwykły mapcyrcle usuwanie map jak i robienie osobnych paczek mija się z celem bo i tak za każdym razem ludzie będą głosować na to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, 7aro napisał:

Jest jedno proste rozwiązanie wyłączyć możliwość vote na mapy i włączyć zwykły mapcyrcle

Do tego trzeba jeszcze dokoptować plugin z małymi mapami żeby nie było sytuacji gdy gra 10 osób a wypada np. kabul albo inna duża mapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


plugin na male mapy już jest tylko teraz się nie orientuje czy jest wgrany jako osobny czy jako całość z vote na mapy

Kiedyś grało się normalne mapcyrcle i było git nikt nie qq ze cały czas dust i dust

Edytowane przez 7aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...