Skocz do zawartości
Kasia

[RFP] Podanie Kasia ;>

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 17 lat

 

Staż na forum: 27.07.2015 r

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Przed resetem forum - 8 dni. W tym momencie jest to 1 dzień 3h i 6m.

 

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 8/10

 

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: Forum - 1/2h. A co do FanPage'a: na samym facebooku spędzam dość dużo czasu w ciągu dnia (laptop, telefon) więc na pewno poświęcę sporo czasu :)

 

Jaki dział forum chcesz redagować(zmiany personalne,konkursy, itp.): Obojętnie, wszystko wchodzi w grę. 

 

Co nowego wprowadzisz na FanPage'a: Moim zdaniem wszystko jest w porządku, brakuje po prostu redaktorów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyjmuj od razu Wandi, bo w końcu leszcze odpadły :D

 

Na tak,

 

+ Zna taką osobowość jak Wandi,

 

+ Ogarnięta,

 

+ Wymagania,

 

+ Przygotuj się na tyranie i przerzucanie w kąta w kąt koleżanko ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK.

 

Wiek odpowiedni, dużo czasu spędza na fb, więc i na fp będzie miała czas.

 

Dużo osób ją zna.

 

Po za tym każdy zasługuje na szansę ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podtekst zawsze jest :D

 

Tylko nie każdy go widzi :D

 

 

 

Awansu pogratuluję jej na pw... :nynek:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na TAK.

 

Czemu? A no temu! Mało ludzi w ekipie, wymagania spełnione, ostatnimi czasy (jak dla mnie) wieje trochę nudą na FP.

 

 

 

BTW! Nynek wypowiada się bez żadnego ukrytego podtekstu " :nynek:  :nynek:  :nynek: "? :D

 

 

 

 

 

Znacznie lepiej! 

 

Ja bym pogratulował osobiście  :nynek:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie męczy jedno.... odpowiedź na ostatnie pytanie :) jeżeli zgłaszasz się tylko dlatego, że jest wakat - to słabo. Każdy nowy redaktor powinien coś nowego włożyć, odświeżyć wizerunek, zaproponować coś od siebie (niekoniecznie musi to wejść w życie ale warto pokazać swoją kreatywność, zaproponować coś fajnego). 

 

 

Osobiście nie miałem przyjemności zaznajomić się z Tobą; ufam, że nie składasz podania typu " a nuż się uda". 

 

 

 

Wiek ok, na forum coś jesteś... jestem skłonny dać malutkie TAK, / jednak uważam, że zaproponowanie czegoś nowego lub szersza wypowiedź na temat wyobrażenia swojej działalności na FP powinna być najbardziej brana pod uwagę przy rozpatrywaniu podań.

 

 

Powodzonka! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...