Bart3k

[ZAAKCEPTOWANE] [ZAMKNIĘTY]Poadanie na admina

1. Imię: Bartłomiej
2. Nick: bartekk 男孩
3. Wiek:17lat
4. Doświadczenie na Stanowisku Admin: Posiadałem swój serwer treningowy dla mojego teamu oraz byłem modem na serwerze ffa only dust2
5. Znajomość SM/10 :6/10
6. SteamID:STEAM_0:0:95084914
7. Link do profilu Steam:http://steamcommunity.com/id/bvrth
8. Link do twojego profilu GT serwera:https://cache.gametracker.com/player/bartekk 男孩/212.91.26.61:27040/
9. Od kiedy grasz na serwerze:od miesiąca
10. Ile godzin poświęcasz na grę:W trakcie tygodnia poświęcam średnio 3 godziny dziennie, a jeśli chodzi o weekend to gram średnio po 9 godzin
11. Dlaczego chcesz zostać adminem:Ponieważ od pewnego czasu często gram na serwerze i bardzo rzadko widuje administratora co często doprowadza do nieprzyjemnych sytuacji typu troll/gracz afk i koledzy z serwera zaproponowali abym złożył podanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FJW    0

Jestem na tak. 

+ bardzo ogar

+spokojny i zrozumialy

+ duzo czasu poswieca grze

+ mily i kulturnalny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie będę się rozpisywał bo nie ma po co :) , jak najbardziej godny kandydat ! [ZA]

przez Missia,

Nie piszemy zielonym i czerwonym kolorem, ponieważ są one dla Administracji. 24h na zmianę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
JLO    6

Oczywiście na tak, często widuje na serwerze, nigdy nie sprawiał problemów (moze oprocz tego ze mnie zabija i mi smutno), duzo czasu na gre. Ktos taki na pewno sie przyda! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę ze masz spore poparcie wśród graczy, to dobrze. Pamiętaj, aby oceniać wszystkich tak samo.

Podanie Przyjęte!

Okres Próbny tydzień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.