Skocz do zawartości
Mentosik.

[ZAMKNIĘTY]Skarga na Bene

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 29 lipiec oraz 19 wrzesień
Nick gracza: @Arthur Schopenhauer
Dowody:
Świadkowie:
Uzasadnienie: Jako iż przez dłuższy czas nie grałem na Multi-headzie nie miałem zbytnio czasu na napisanie skargi, ale teraz akurat znalazłem czas. Zostałem raz ukarany za złą sygnaturkę (macie w panelu możliwość usunięcie mi sygny,) to dlaczego mi jej nie usunąłeś tylko po 2 miesiącach przypomniało Ci się, że jest taki mentosik, który ma złą sygnę i wlepie mu warna, skoro 1 raz już to zrobiłeś.

1 skarga.PNG

2drf72h.png

Edytowane przez Mentosik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam! 

Na wstępie chciał bym powiedzieć że wydawało mi się iż film w trakcie nadawania pierwszego warna został usunięty.
Nie dopuszczalne jest stwierdzenie "Jeżeli coś nie jest zakazane to jest legalne" - pomimo wyraźnego ograniczenia grafiki w regulaminie, został on złamany

Druga sytuacja dotyczy upomnienia w notatce pod którymś komentarzem na temat kolejnego filmu w sygnaturze po 2 miesiącach od poprzedniego ostrzeżenia. Kolejne ostrzeżenie zostało nadane pomimo ponad 24h na zmianę/usunięcie filmu z sygnatury. Nie jestem w stanie zweryfikować czy jest to ten sam film czy inny. Oczywiście, zachodzi taka możliwość, iż poprzedni film jakimś prawem się nie usunął. Autor posta oczywiście nie skontaktował się ze mną w celu wyjaśniania sprawy, lecz jak zwykły szaraczek oraz Janusz postanowił napisać skargę (udópić bENE!!11).

Na koniec chcę dodać, iż nie życzę sobie wyciągania prywatnych rozmów na światło publiczne. @LOVASSS proszę się odnieść do ostatniego zdania.

  • Niedozwolone treści
  • pisania treści, które zawierają treści prywatne - np. cytaty rozmów ze skypa/gg - W celu uszanowania prywatności osób, które nie chciały publikacji jakiejś rozmowy,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 minut temu, Arthur Schopenhauer napisał:

Witam! 

Na wstępie chciał bym powiedzieć że wydawało mi się iż film w trakcie nadawania pierwszego warna został usunięty.
Nie dopuszczalne jest stwierdzenie "Jeżeli coś nie jest zakazane to jest legalne" - pomimo wyraźnego ograniczenia grafiki w regulaminie, został on złamany

Druga sytuacja dotyczy upomnienia w notatce pod którymś komentarzem na temat kolejnego filmu w sygnaturze po 2 miesiącach od poprzedniego ostrzeżenia. Kolejne ostrzeżenie zostało nadane pomimo ponad 24h na zmianę/usunięcie filmu z sygnatury. Nie jestem w stanie zweryfikować czy jest to ten sam film czy inny. Oczywiście, zachodzi taka możliwość, iż poprzedni film jakimś prawem się nie usunął. Autor posta oczywiście nie skontaktował się ze mną w celu wyjaśniania sprawy, lecz jak zwykły szaraczek oraz Janusz postanowił napisać skargę (udópić bENE!!11).

Na koniec chcę dodać, iż nie życzę sobie wyciągania prywatnych rozmów na światło publiczne. @LOVASSS proszę się odnieść do ostatniego zdania.

udópić bENE!!11 dobrze brzmi. Jest to dowód w sprawie. W drugiej rozmowie (to co podkreślono na czerwono) napisałeś tak jakbyś uważał, że należy mi się trzeci warnik za to, że dalej nie usunałem sygnaturki. Twoja wypowiedź jest równa z tym, że warn jak bardziej mi się należał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dalej czytanie ze zrozumieniem się kłania. Film z 2 warna został usunięty więc warn się nie należał. Czy według Ciebie dodanie tego samego filmu na nowo "chroni" Cię przed kolejnym warnem ponieważ już raz (2msc temu) dostałeś za niego ostrzeżenie? Za każdym schematem upomnienie o  zmniejszeniu/usunięciu filmu 24h -> brak reakcje = warn + usunięcie dostawał byś kolejnego warna, ponieważ za każdym razem byś od nowa łamał regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy to dobrze zrozumiałem, ale według twojej wypowiedzi stwierdzasz, że dałeś mi warna za sygne niezgodną z regulamin, potem znowu dałeś mi warna za NOWĄ SYGNATURĘ, ale najlepsze jest to, że w tym przedziale czasu (2 miesiące) nic nie zmieniałem/dodawałem/usuwałem w swojej sygnaturze

 

 

//////

Co do wiadomości prywatnej, przytoczę przykład Lolka i sniegsona: 

 Lolek nadal bana śniegowi, za to, że go na FORUM W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ, zwyzywał od psów, k##w, śmieci i otrzymał za to bana, a wiadomośc trafiła na forum jako dowód, była o to spina, dlaczego wyciąga wiadomości prywatne na światło dzienne i aquax/malu (?) Skomentował to, że wiadomości na forum mogę w ostatecznych wypadkach służyć jako dowód, co innego steam/FB, nie jest to częścią forum

Edytowane przez Mentosik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za sygnaturę oczywiście warn słuszny, jeżeli jej nie zmienił, a była to ta sama co wcześniej, mamy prawo aby ją usunąć. Mogło obejść się bez 2 warna.

Był to ten sam filmik czy inny? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


42 minuty temu, LOVASSS napisał:

Okej. Pytanie kolejne, dlaczego mimo upomnień nic sobie z tym nie zrobiłeś?

Kolejna sprawa. Wiadomości tego typu (prywatnych) nie powinieneś publicznie udostępniać. 

1. Sygnatura mi się podobała, jeżeli admin ja usunął bądź nie nic bym do tego, ponieważ przez 3 miesiące nie postowałem

2. Dowód w skardze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...