Skocz do zawartości
Tony Montana

[ZAMKNIĘTY]RIPTON

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2.11.2017
Nick gracza: Ripton
Dowody:

 

skarga w związku z "KONKURS NA GRACZA MIESIĄCA - MIESIĄC PAŹDZIERNIK!"

konkurs rozgrywany w miesiącu pazdziernik 01.10 do 01.11.

Oczywistą oczywistością jest, iż kończy się 31.10 godzina 23.59.

@Ripton  chyba się pogubił, ale też dopuścił się jawnego oszustwa, gdyż zaakceptował wynik z 01.11 (1 listopad).

Nie będę wnikał czy się kumplujesz z Banią, a zachowałeś się nie fair.

Skargę składam dla zasady, bo nie ma tu lepszych i gorszych. Warunki są jasne, konkurs dotyczy miesiąca pazdziernik!!!!!!!

Dzięki Twojemu zachowaniu, jedna osoba z serwera odd2x2 nie dostanie nagrody (które rozdaje w konkursach).

Bardzo jestem ciekaw co masz do powiedzenia w tym temacie, tylko nie pisz, że jest do 1 listopada, bo to wszyscy widzą.

Natomiast jak to odczytywać, uczyli już w podstawówce....

Pozdro i bez takich jaj!!!!!!

@Ripton wobec tego stratny nie będę, ale w kontekście zasad - to beznadzieja- przecież konkurs dotyczy pazdziernika, a nie padziernika i listopada.

Edytowane przez Tony Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet jak ktoś wrzuci ssa w 1 dniu danego miesiąca to i tak go zaliczam. Dodałem teraz, że trwa do godziny 20:00 dla jasności :) 

37 minut temu, Tony Montana napisał:

Oczywistą oczywistością jest, iż kończy się 31.10 godzina 23.59.

Tak ale ja pozwalam w tym dniu również wrzucać ;) 

 

37 minut temu, Tony Montana napisał:

Dzięki Twojemu zachowaniu, jedna osoba z serwera odd2x2 nie dostanie nagrody (które rozdaje w konkursach).

Dostaniesz taką samą nagrodę jak za miejsce pierwsze, bo na odd2 nie ma svipów. Może prócz rangi na forum.

@Tony Montana Nie mogę konkursu zamknąć od razu więc po prostu macie dodatkowy dzień.

Wcześniej jak ja tak ssa wrzuciłem nikt problemu nie miał ;) 

Edytowane przez Ripton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra to jest śmieszne @Ripton jesteś moją prawą ręką w UBT, ale jak widzę co sie "odwala" to mnie to denerwuje.  

Nagroda najlepszego gracza miesiąca PAŹDZIERNIK przypada dla gracza, który wstawił screena w listopadzie.

sr**ć na logike :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...