Skocz do zawartości
Ajgorek

[ZAMKNIĘTY][ODRZUCONE]Podanie na Admina

Rekomendowane odpowiedzi


1. Imię: Igor
2. Nick: Ajgor
3. Wiek: 17
4. Doświadczenie na Stanowisku Admin: Dobre
5. Znajomość SM/10: 7/10
6. SteamID: STEAM_0:0:170506954
7. Link do profilu Steam:http://steamcommunity.com/id/taktoja321
8. Link do twojego profilu GT serwera: https://www.gametracker.com/player/Ajgor/212.91.26.61:27040/
9. Od kiedy grasz na serwerze: Krótko lecz szybko idzie.
10. Ile godzin poświęcasz na grę: 2/3

11. Dlaczego chcesz zostać adminem:  Ponieważ od pewnego czasu często gram na serwerze i bardzo rzadko widuje administatora co często doprowadza mnie do nieprzyjemnych sytuacji typu troll/cheater.

Your Sensei, Wolf Csgo-skins.pl i xSerox zareagowali na to
Like
 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. 

+ wiek 

+  doświadczenie 

+ znajomość sm

+ chęć pomocy 

- aktywność 

- GT 

- Nikt cię nie zna 

-/+ Podanie 

 

Doświadczenie i chęć pomocy to nie wszystko, czego oczekuje od Adminów na serwerach gdzie jestem opiekunem. 

Grasz od paru dni i 3h przegrane na serwerze nie robi na mnie żadnego wrażenia i ani trochę nie przekonuje. 

Mówisz że grasz często od pewnego czasu oraz przeznaczasz na grę 2/3h, patrząc na Twoje GT tego nie widzę. 

Druga sprawa.

Nikt z administracji/graczy na serwerze raczej cię nie rozpoznaje i tak naprawdę nie zna.  Sądzę tak ilości godzin,  wypowiedzi Admina over czy nawet sam grając na serwerze nie miałem okazji Ciebie poznać. Jest to bardzo ważne ponieważ nie wiemy  co sobą reprezentujesz (kultura, zachowanie na serwerze, dojrzałość, praca w grupie, odpowiedzialność). 

Popraw aktywność, daj się poznać Administracji/graczom, zaaklimatyzuj sie na serwerze. Zapraszam do złożenia podania za kilka dni. 

Na dzień dzisiejszy twoje podanie odrzucam. 

 

Pozdrawiam Arcanos. 

 

 

 

Edytowane przez Arcanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...