Skocz do zawartości
warniak

[ZAMKNIĘTY]Warn dla delikwenta.

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie było i nie będzie cenzury bo to cytat z jednego mema xD 

https://www.wykop.pl/wpis/21448551/kiedys-to-bylo-kurla-a-nie-to-co-teras-gownowpis-n/

Sam prowadzisz debaty na poziomie w moją stronę, lecz PUSZCZAŁEM to het daleko w las, skoro już sypiemy to okey.

Screenshot_20171107-204703.thumb.jpg.055afb5306ff47fc07056a33791e7568.jpg

Polecam kubeł zimnej wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


od kiedy słowo "sr**ć" jest wulgaryzmem?

Chodzi mi o to, że ja za słowo "kuhwa" dostałem warna XD

I gdzie jest ta sprawiedliwość na forum?

Chcecie żeby było normalnie to zachowujcie się normalnie i karajcie normalnie. (wszystkich jednakowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest normalnie, dopóki nie zjawiają się na forum takie osoby, którzy negatywnie chcą wpłynąć na atmosferę na forum. 

Ogólnie znam ten cytat, ostatnimi czasy króluje w internecie. Wiem Bezzi, że nikogo tym nie chciałeś w żaden sposób urazić, wręcz przeciwnie, chciałeś wprowadzić śmieszną atmosferę.

Cenzura nie została zastosowana poprawnie, poczekam 24 h i zastanowię się co zrobić w tej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze @LOVASSS to przyjmę tego warna na klate. Może w końcu troszkę komuś ulży, bo to co sie dzieję to kanonada głupoty, aż brakuje słów. Nie wiem serio co o tym myśleć. Ile minęło 2 lata i nadal nagonka? Może zaraz z tej skargi zrobisz kolejną? 

Brak słów.

Tylko proszę o jedno @wandiho patrz na siebie co robisz, nie wiem jaki masz problem ze mną ja nie mam żadnego. Kurde weź mnie zaproś na pw/ steam pogadajmy normalnie, albo damy sobie po jednym sierpowym i puści Ci ciśnienie.

Pozdrawiam :D:tardboogieplz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


" Szczerze @LOVASSS to przyjmę tego warna na klate. Może w końcu troszkę komuś ulży, bo to co sie dzieję to kanonada głupoty, aż brakuje słów. Nie wiem serio co o tym myśleć. Ile minęło 2 lata i nadal nagonka? Może zaraz z tej skargi zrobisz kolejną?"

Skoro łamiesz regulamin i nikt nie potrafi zwrócić Ci uwagi, to myślisz że to przejdzie jakoś? Może chciałeś być śmieszny tym tekstem, przy towarzystwie, nie wiem zabłysnąć? Może, a nawet to imponuje Twoim kolegom jak widać.

Zaproś to Ty kolegów na piwo czy co to tam, wyloguj się z forum,

co przyjmujesz na klate?

 

czekamy

 

 

/// 

To zdjęcie na mnie to na zasadzie "Prosze Pani on mi dokucza?"

Edytowane przez wandiho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 godzin temu, wandiho napisał:

Chcecie żeby było normalnie to zachowujcie się normalnie i karajcie normalnie. (wszystkich jednakowo)

Nie może być normalnie skoro są tacy ludzie nie normalni. Zamiast mieć to w 4 literach, to spinają się i pytam co z ludźmi co kończą po 18 lat? Myślę że nadal ich logiczne myślenie pozostaje w 10 lat. A dlaczego? Tego sam nie wiem, mi się zdaje po prostu za dużo komputera i internetu. 

 

9 godzin temu, LOVASSS napisał:

Jest normalnie, dopóki nie zjawiają się na forum takie osoby, którzy negatywnie chcą wpłynąć na atmosferę na forum. 

I tak zawsze będzie Lovasku. Zawsze znajdą się grupka ludzi co negatywnie wpływają i grupka co mają gdzieś to. 

 

Powiem szczerze. Za takie coś warn? Przyznam, że wtedy wyjdzie każde słowo pisane jest uznawane za przekleństwo, strach pisać grrr........

 

8 godzin temu, wandiho napisał:

/gonka? Może zaraz z tej skargi zrobisz kolejną?"

Skoro łamiesz regulamin i nikt nie potrafi zwrócić Ci uwagi, to myślisz że to przejdzie jakoś? Może chciałeś być śmieszny tym tekstem, przy towarzystwie, nie wiem zabłysnąć? Może, a nawet to imponuje Twoim kolegom jak widać.

Ale to ty imponujesz jak na razie pisząc tą skargę. Zamiast olać bo nie oszukujmy słowo Kuhwa a słowo Kurła to wgl. inne znaczenia. Ale po co pitolić, lepiej sr**ć się jednego na drugiego jak dzieci. 

 

Powiem jedno, ogarnijcie się. Bo przyznam że przez takich ludzi, takie zachowanie nie chce mi się przesiadywać na sb i to nie jest słowami uznawanych bo maniak czy coś, po prostu porozmawiać przy chwilowym czasie. 

 

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@initium novum Co Ty wypisujesz"  Zamiast olać bo nie oszukujmy słowo Kuhwa a słowo Kurła to wgl. inne znaczenia " ???

Jakie inne znaczenie?? Odpal sobie youtuba i zobaczysz, że jednak jesteś w błędzie.

Zgłoszenie w mojej ocenie jest błahe, dotyczy jakiegoś słowa które w słowniku jp wgl nie istnieje, natomiast sens skargi jest rażący.

Od długiego już czasu da się na serwerze zauważyć, że istnieje kółko wzajemnej adoracji, które może sobie pozwolić na dużo więcej niż pozostali.

Dopóki się tego nie wypleni, ciągle będą takie sytuacje ze skargami.

Problem skarg nie bierze się od tego że ktoś coś strasznie odwalił, tak jak teraz Bezzi, bo słowo zacytowane przez niego ma pomijalne znaczenie, tu chodzi o rewanż za to, że kiedyś zapewne Bezzi zwrócił uwagę komuś uwagę na forum za słowo "kuhwa".

Sprawa jest prosta, jeżeli w poprzednim przypadku ktoś był winny, w obecnym nic się nie zmienia i również występuje wina, nie ma co do tego wątpliwości, nie ma się nad czym zastanawiać.

Ja natomiast radziłbym osobom czuwającym nad poprawnością działania forum o skupienie się narzeczach rażących, a nie pierdołach w stylu "kuhwa" "kurła".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

3 godziny temu, initium novum napisał:

Powiem szczerze. Za takie coś warn? Przyznam, że wtedy wyjdzie każde słowo pisane jest uznawane za przekleństwo

No siema, od wczoraj jesteś na MH? Od dawna za cenzurę w postaci podmiany litery w wulgaryzmie jest lepa w ucho ;) 

3 godziny temu, initium novum napisał:

Zamiast olać bo nie oszukujmy słowo Kuhwa a słowo Kurła to wgl. inne znaczenia.

Bzdura. To jest jedno i to samo.

1 godzinę temu, Tony Montana napisał:

Od długiego już czasu da się na serwerze zauważyć, że istnieje kółko wzajemnej adoracji, które może sobie pozwolić na dużo więcej niż pozostali.

Rozwiń na PW proszę.

 

Skoro są warny za "kuhwa" to powinny być warny za "kurła". No chyba że jednak luzujemy i dopuszczamy pewne wyjątki i nie będziemy warnować za kurłę czy kuhwę jeśli to nie był wulgaryzm sam w sobie a forma przekazu czegośtam.

 

Tu był mem ale został usunięty bo zawierał Brzydkie Słowo ]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście zgadzam sie z tym co napisałeś @SUNN., lecz po co ten spam. Napisałem wyraźnie, żeby dodano mi warna przecież nie umre od tego, skoro nie można używać słowa przękreconego trudno xd. Pomyślcie na zdrowy rozum jaki sens by miało słowo Kurła z cenzurą? Kur*a ? XD ku*ła ? XD 

To nawet nie jest słowo, po co mi tam cenzura?

Tylko żeby następnym razem za słowo KUŹWA nie było warna, przecież Ź to nie cenzura ^^ Uwielbiam jak ktoś gubi fakty. KURTA KUTWA KUKWA. 

Nonsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rudy jesteś w błędzie, nie chodzi mi o "spinke" czy "sianie fermentu" tylko o sprawiedliwość, bo jako nieliczny z forum jej szukam i do niej dąże? Widać to z resztą doskonale w tym temacie po tym ile osób mnie opluło i ciśnie beke, no śmiesznie hahahehe. Gdy ja dostałem warna za słowo "kuhwa" to tak śmiesznie nie było.W tedy to było bardzo prawilne i eleganckie, bo WANDIEGO WARNATORA można karać za byle co, a BEZIEGO NIEDOSZŁEGO SUPER ADMINA i nadzieje sieci to już nie, klawo.

Nie chodzi o to słowo, bo to lekkie przewinienie, ale chodzi o S P R A W I E D L I W O Ś Ć na forum, "zachowujcie się normalnie" czyli KARAJCIE wszys

tkich jednakowo.

I weź happy skończ p*erdolić głupoty bo wcale nie zależy mi na walce z kimś innym XD Tylko tak jak pisałem na SPRAWIEDLIWOŚCI, bo tego strasznie tutaj brakuje i nie od dziś.

 

Peace

Edytowane przez wandiho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Bezzi napisał:

To nawet nie jest słowo, po co mi tam cenzura?

Przecież geneza kurły i kuhwy jest taka sama. "Kuhwy" i podobne zgłaszacie gdzie i komu tylko się da, a co do kurły twierdzicie że "to nic takiego". I właśnie chyba o to chodziło @wandiho z tą skargą.

Reszty nawet nie komentuje.

Lovecki bronuj temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem sprawiedliwy, aczkolwiek, nie róbcie dram z takich sytuacji. 

Warna dodam oczywiście, jednak myślę, że więcej luzu w takich sytuacjach zastosujemy. Proszę aby stosować cenzurę a nie będzie takich sytuacji. Za takie słowa, proponuję upomnienia, jak ktoś będzie nagminnie to łamał, wtedy będą większe konsekwencje. 

Temat uważam za zamknięty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...