Skocz do zawartości
klqs

Nowy cod 200 (Beta)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jak już część z Was wie, niedługo będzie lekko usprawniony cod 200. Zapraszam do testowania. Szybkość expa troszke zwiększona. Po 2/3 dniach dodam każdemu vipa i premki. Dla trzech pierwszych osób które będą najaktywniejsze w tym temacie, będą zgłaszały dużo błędów czy pomysły jak coś usprawnić są przewidziane nagrody na nowym cod 200. 

IP serwera: 145.239.237.103:27055

Lista nowych komend:

Spoiler

/menu - menu z wszystkimi opcjami/komendami
/top15lvl - top 15 poziomow
/sklep - sklep za monety
/hud - ustawienia huda
/vip - vips online/jak kupic/co daje
/sell - sprzedanie perku za monety
/rynek - rynek perkow
/konto - tworzenie hasla na konto

Przy wstępnym balansie klas pomagał @JAKoB

Edytowane przez klqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsze wrażenie jeżeli chodzi o sam styl klas: średnie ale to tylko moje zdanie, klasa Kapral w opisie powinna mieć: Ogranicznik rozrzutu a nie Eliminator Rozrzutu .... bo jeżeli jest to eliminator to słabo. Klasa Tropiciel jest BARDZO op na na start z scouta po 150+ także innymi słowy można powiedzieć 1/1 z scouta + berety też pomimo 1/10 często siadają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer stoi oficjalnie więc:

1. Kiedy kickuje nie pokazuje mi powodu do wybrania.

2. Kiedy piszę coś na y@ pokazuje kto to piszę, to może spowodować że cziterzy będą uciekać

3. Brak małych map

4. W załączniku

////EDIT

5. Nie działa komenda /spec

Na razie to tyle, mimo urlopu będę starał się spędzać na serwerze jak najwięcej czasu.

20171120183714_1.jpg

Edytowane przez Frost`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 minut temu, Frost` napisał:

1. Kiedy kickuje nie pokazuje mi powodu do wybrania.

Później to zrobię.

12 minut temu, Frost` napisał:

2. Kiedy piszę coś na y@ pokazuje kto to piszę, to może spowodować że cziterzy będą uciekać

Zmienione.

Mapki wgram później. Słyszałem, że jest jakiś problem z robieniem ssów?


Aha i jeszcze:
+ skonfigurowałem Wam reuniona więc teraz nie będzie problemu że hax dostanie bana na dd2 #1 i wbije do was
+ skonfigurowałem plugin do banowania haxów, więc większość roboty z haxami odpada. Wiadomo, jakieś się trafią ale nie będzie tego aż tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie rundy są za długie. To że nie ma rundy nożowej to może i dobrze bo nie będą ludzie używać na starcie wspomagaczy drużynowych z tytułu komendy /ks. Wcześniej można było kupić perk kilka razy na mapę (10k) obecnie jeżeli ktoś nie ogania gry bądź za niedługo gdy będą zbyt wysokie poziomy zakup perku dla nowicjuszy może być problematyczne (2x16k =6 monet perk jest od 7). Jeżeli przyjdą mi do głowy jeszcze jakieś przemyślenia to edytuję ten post.

@edit 

Brak roundsoundów , gracze piszący do admina na u@ nie wyświetlają się na zielono i tekst się zlewa, po odliczaniu do zmiany mapy następuje natychmiastowy koniec mapy.

@klqs w jakim sensie ? Wcześniej było można perk za 10000 dolarów kupić obecnie 7 monet tj 32k + 1 zabójstwo

@edit2 

Ludzie bugują perk nanosuit tj po wyrzuceniu właściwości perku zostają (według mnie za bardzo widoczny )

@edit3 

Patrzac na minę nie widać kto ją postawił

Edytowane przez Mzkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


skoro już , to wprowadź rozgrzewkę na nejdy xD , to będzie nie lada zabawa :D 

Sprawdź czy nie zepsułeś namiestnika tak jak na 400

Dodaj tego archanioła -_- 

Nałóż ograniczenie dla klasy granadier aby nie mogła dostawać perków typu : Podręcznik Szpiega , Tajemnica Generała , Worek granatów , Palące rękawiczki , bo po pierwsze mogą być bugi , po drugie gra będzie nie do wytrzymania 

i klasa jumper ma mieć wgrane wbudowane UAV , a z czego widziałem ostatnio to go nie było ;3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rundy skrocone do 2 minut
Perki zablokowane na grenadierze
Namiestnik ma tu +30%
 

@Mzkkk jak dzialalo to kupienie perku?

Co do rozgrzewki na granaty napiszcie co myślicie, ciekawy pomysł. 

@Mzkkk jaką komendą? 

 

Nanosuit poprawiony. Za reszte sie wezme jutro dzisiaj juz nie mam czasu.

Edytowane przez klqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Rozgrzewka na HE, ciekawy pomysł, można wprowadzić :D

2. Klasa bojownik ma za duży dmg, bije po 50, albo więcej, do tego 20 hp za fraga i pełny magazynek.. trochę za dużo

3. To samo jest z klasą koszmar - 4 skoki, widzi miny i +5 dmg z ak, a bije sporo..

4. Perk nanosuit ma za słabą niewidkę

5. Jestem za przywróceniem starego stalkera i sapera 

6. 

2 godziny temu, JAKoB napisał:

i klasa jumper ma mieć wgrane wbudowane UAV , a z czego widziałem ostatnio to go nie było ;3 

Nie potrzebne jest wbudowane UAV w klasie skoro są ks'y i UAV można zdobyć za fragi, a to dużym problemem nie jest

7.  Zabójca - 1/8 na wyrzucenie broni wchodzi trochę za często dać mu 1/12 i powinno być ok

 

Jak jeszcze coś zauważę/przyjdzie do głowy to napiszę :D

 

Edit:

Opis klasy zawsze można zmienić ;)

Edytowane przez FunnyPuma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam zasadnicze pytanie - czy jest możliwość aby stary COD 200 powrócił?  Stary COD 200 był wyjątkowym serwerem (zaraz po CODZIE 400), a
obecnie jego nowe oblicze kompletnie mnie nie przekonuje, a nawet jestem w stanie stwierdzić że odrzuca i to nie tylko mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SQNFUN Czas na zmiany , Tak samo był cod 300 , ale on był zmieniony na gomoda i se upadł , klasy wybrałem w miarę zbilansowane , po poblokowaniu perków na klasie granadier nie powinno być płaczu a i @FunnyPuma wbudowane uav ma być , bo tak jest w tej klasie ;3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Respawn za monety nie działa (straciłem tylko 30 monet ale czego się nie robi dla nauki :D

Małe mapy pasuje  po wgrywać bo nie zawsze dużo ludzi gra.

Komenda mala mapa

Blokada zabijania hostów 

Nie mogę sprawdzić co daję vip komendą /vip (wyskakuje okno a na nim vip.txt i tyle) 

Nie dostaje monet za zabójstwo

Nie dostaje expa za zabójstwo 

Możliwość stawiania działka gdzie się chce 

Ustawienie blokady granatów chociaż na 4s (na starym codzie było 7s)

Można byłoby również dodać komunikat po podłożeniu paki i czas na dole ile zostało do wybuchu 

Edytowane przez Mzkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, Johny Opalony napisał:

Jezeli chodzi o monety to nie dawajcie za fraga monet bo będzie ich za duzo

Monety miał mieć za zabójstwo vip tylko bodajże 

Propozycje zmian:

Komandos mógłby mieć TMP i z niego 1/15 lub 5+int dmg (10 inta 2 pkt dmg) w tym przypadku mógł by mieć chociaż ogranicznik rozrzutu

Tropiciel mógłby nie mieć USP tylko wkurza przemienianie tych broni 

Tropiciel ma 1/10 z beret ale za często to siada co 3 strzał praktycznie. 1/12 powinno to trochę poprawić 

Zmiana modelu kosy (wiem pierdoła ale ta kosa jest brzydka ;p ew /knife i 3 do wyboru + 2 dla vipa itp)

Możliwość kupna perku mając już perk (obecnie nie jest to możliwe należy sprzedać najpierw lub wyrzucić perk) lub dodania automatycznego sprzedawania perku przy kupnie kolejnego

Hostów już nie da się zabić ale też i zabrać .

Edytowane przez Mzkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, Mzkkk napisał:

Monety miał mieć za zabójstwo vip tylko bodajże 

Propozycje zmian:

Komandos mógłby mieć TMP i z niego 1/15 lub 5+int dmg (10 inta 2 pkt dmg) w tym przypadku mógł by mieć chociaż ogranicznik rozrzutu

Tropiciel mógłby nie mieć USP tylko wkurza przemienianie tych broni 

Tropiciel ma 1/10 z beret ale za często to siada co 3 strzał praktycznie. 1/12 powinno to trochę poprawić 

Zmiana modelu kosy (wiem pierdoła ale ta kosa jest brzydka ;p ew /knife i 3 do wyboru + 2 dla vipa itp)

Możliwość kupna perku mając już perk (obecnie nie jest to możliwe należy sprzedać najpierw lub wyrzucić perk) lub dodania automatycznego sprzedawania perku przy kupnie kolejnego

 

- Komandos ma niewidke, 1/1 z kosy , duzo kondy na start i 2 skoki. z TMP + dmg będzie zbyt OP nawet jak na klase VIP

-USP zawsze mozesz wyrzucić na poczatku rundy, a ja wole mieć dodatkowe 12 naboi w magazynku w razie W

reszta zmian na + powinna wyjść

Edytowane przez Johny Opalony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odnośnie Anioła zauważyłem że dodaje mi expa ale tylko po wyjściu i wejściu na serwer za np ostatnią rundę tj za jakieś zabójstwo ale za misje itd nic 

Nie zawsze dostaję exp na wszystkich klasach (losowo) 

Na większości klas po chwili gry nie dostaję expa 

W amxmodmenu brak opcji robienia ss oraz prywatniej wiadomości do gracza

Propozycja:

wprowadzenie specjalnego chatu dla vipów u* (odpowiednik u@)

runda rozgrzewkowa jest za krótka i na niej nie jest potrzebny freeze time oraz powinna być blokada wyboru klasy 

Edytowane przez Mzkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Po co komandosowi 1/2 z HE? Proponuje go zrobić z niego starą ninje (lepsza była)

 

Inteligencja: 0

Zdrowie: 40

Wytrzymałość: 0

Kondycja: 60

Bronie: deagle

Opis: Niewidka zbliżona do starej ninji, 1/1 z kosy, zmniejszona grawitka lub dodatkowy skok

2. Rozgrzewka jest, ale bez HE

3. Tak jak napisał @Mzkkk w przypadku Anioła buguje się exp, tzn nie daje nam expa za fragi, tylko jak już to za misje. Nie wiem czy tak się dzieje na innych klasach, nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...