Skocz do zawartości
RYBSON

[ODRZUCONE]Rybson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rybson

Wiek: 17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Praktycznego nie ma.

Posiadasz mikrofon?: Oczywiście 

Dlaczego własnie Ty?: Składam podanie na tą funkcję już 3 raz więc widać, że mi zależy. Nie sprawiam problemów, zgłaszam moderatorom gdy coś dzieje się nie tak. Biorę aktywny udział w życiu forum, na ts przesiaduje całymi dniami. Jeśli chodzi o resztę moich rang to spokojnie, poradzę sobie bo oprócz Ubt nie jest to nic wymagającego. Będę obiektywny, nie będę się postrzymywać jeśli będe musiał zbanować kolegę za złamanie regulaminu. W stresowych sytuacjach potrafię zachować zimna krew (wyłączyć się) i podjąć odpowiednią decyzję. :)

Staż na sieci: Ponad rok.

Co wprowadzisz na naszego Ts? Potrzebna pomoc w różnego rodzaju eventach/sporach. Usprawnienie pracy moderacji, pomoc użytkownikom w ich problemach. :)

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Od momentu złożenia poprzedniego podania raz na minutę. :)

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, miałem okazję rozmawiać z Rybą na ts. Jak na swój wiek osoba bardzo dojrzała, umie również rozbawić rozmówców. Składa podanie po raz 3, samo za siebie mówi, że tej paskudzie zależy na tej randze. Osoba bardzo komunikatywna otwarta na rozmowy. Jestem pewien w 100%, że poradzi sobie z tą rangą tak samo jak świetnie daje sobie rade w UBT. Zwyczajnie chłopak jest sumienny, zawsze gdy czegoś sie podejmuje to wykonuje swoje pracę na tip top. 

Jak ktoś sie przyczepi do pkt, bo takie osoby będą : ) 

Zakaz wypowiadania się w podaniach, propozycjach itp. TeamSpeaka, jeżeli w ogóle na nim nie przesiadujemy.    

W OGÓLE nie przesiadujemy, a ostatnio nawet byłem, mieliśmy zebranie. Poza tym wystarczy fakt, że znam go bardzo dobrze ;)

Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim użyszkodnikom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej jestem na tak :) 

- Sprawuje się dobrze jako Support Admin więc myślę, że to na spokojnie ogarnie ;)

- Wymagania spełnia,

- Podanie bardzo przejrzyście i tematycznie napisane, nie za krótko nie za długo :)

- Nie składa podania po raz pierwszy co znaczy, że się stara o posadę ;) 

Powodzenia !

Edytowane przez brOOk3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

+Pomocny

+/-Kulkurka

+/-Mikro

+Aktywny, ale te godzinki na ts to czasem się same nabijają na Afku :) 

+Problemy zgłasza

(jeden z moich faworytów w ten rekrutacji)

PS: Ryba rozpisałeś się tak bardzo to ja się rozpisywać nie będę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w bardzo krotkim czasie uzyskałes bardzo odpowiedzialne rangi, wiem ze bys uradził jeszcze z modem ale chce kogos kto ma mniej zobowiazan :) Zapraszam przy kolejnej rekrutacji

Edytowane przez Mastero>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...