Skocz do zawartości
Bacior

[ODRZUCONE]Podanko bacior

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Bacior

Wiek:19

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Miałem własnego ts.a oraz nie raz byłem adminem na innych 

Posiadasz mikrofon?: Tak

Dlaczego właśnie Ty?: jestem ogarnięty myślę, że nikt nie ma do mnie żadnego problemu, staram się pomagać jak mogę każdemu kto o ta pomoc prosi. 

Staż na sieci: ponad pół roku 

Co wprowadzisz na naszego Ts: Osobiście nie widzę potrzeby dodawania niczego na ts'a na serwerze jest wszystko czego Gracze potrzebuja jak by zaszła potrzeba dodania czegoś na serwer to na forum jest odpowiedni dział do takich dyskusji ;)

Czy byłeś banowany na serwerze? (Jeśli tak to za Co?): Nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brak konkretnego zdania o tobie, wczoraj z ciekawości wchodziłem nawet patrząc czy masz mikrofon, bo pierwszy raz ciebie zobaczyłem. Ostatnio jakieś błędy popełniałeś jako admin, może i to nie to samo, ale jak się nie radzi z jedna ranga to po co iść na drugą? Są lepsi kandydaci. Życzę powodzenia następnej rekrutacji i daj się nam poznać troszkę lepiej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ciężko mi się tutaj jakoś odpowiednio ustosunkować ponieważ  bardzo mało o Tobie wiem. Czytając opinię wyżej można wywnioskować, że jesteś osobą anonimową, nie spełniasz podstawowych wymagań, brak zaufania. Na obecną chwilę są lepsi kandydaci na to stanowisko. 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...