Skocz do zawartości
FunnyPuma

[ZAMKNIĘTY]Klasa Mściciel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam propozycję dotyczącą klasy Mściciel, otóż jest ona trochę za mocna, jak na klasę non premium. 

1/7 krytyk + natychmiastowe uleczenie, to jest zdecydowanie za dużo. Jak na tej klasie siądzie krytyk, których często wchodzi, to bije nawet po 100, trochę za dużo.

Ta klasa jest aktualnie lepsza od starego shotera - dodatkowy DMG z Ak + natychmiastowe uleczenie, 1/3 z HE i auto bh, na którego był duży płacz bo jest za mocny i jest premką. Został znerfiony, więc uważam, że mściciel powinien dostać nerfa, tak jak shoter.

Proponuję go zrobić tak

Staty zostawić 

Ak 1/12 krytyk i zabrać apteczkę i coś dać mu w zamian, np dać mu tę czasową, taką, jaką ma teraz shoter.

 

 

Edytowane przez FunnyPuma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mściciela trzeba zmienić, albo dodać go do Premek. 

Fajnie jest sobie wybiec kapitanem z 300+ hp i dostać losowa głowe za 470 hp. Trochę zbyt mocny, nie prawdaż? :)

Proponuję ustawić go jako wyżej wspomniana premke lub:

- Usunąć apteczke

- Zmienić krytyka na 1/12 (to jest najmniej jakie może być, inaczej będzie zbyt mocny)

Pozdro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa jest na serwerze od kilku lat i nigdy nikt się na nią nie skarżył. Nagle, gdy ktoś kto ogarnia zaczął nią grać jest płacz i zgrzytanie zębów o osłabienie jej... To samo było, gdy grałem Karabinierem, nagle został osłabiony. Moim zdaniem Mściciel powinien zostać taki jaki jest, ewentualnie jak już Wam tak przeszkadza ta klasa to można zmienić krytyki na 1/10 i tylko żeby z Ak wbijaly. Tyle z mojej strony, pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O nie nie , Mściciel jest na serwerze od początku jedyne co w niej zmieniałem (znaczy klqs po tym jak wysmarowałem temat xD) to krytyk Z 1/8 na 1/7 gdyż 1/8 nie siadało kompletnie , z czego co widzę mścicielem gra najlepiej koxer i wojtek , ich staty nie są dzięki klasie lecz czystemu skilowi :) nawet gdy kryt był 1/8 klasa była dobra , ale zbyt słaba gdyż jak się okazuje różnica miedzy 1/8 a 1/7 jest ogromna klasa jest spoko , a prują się o nią osoby grające premkami którym nie idzie gra, dzięki , do widzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie jeżeli przyjdzie ktoś kto posiada umiejętnośc do gry ponad przeciętną to jaką klasą by nie zagrał bedzie dobry , osoby które coś graja tylko dzięki klasie będą dostawaś od niego po tyłku i próć się do klasy którą gra , było tak w przypadku asasina np. a gra nim jest trudna gdyż neiwida nie jest zbytnio dobra. Ogólnie rzecz biorą temat nerfu klasy jest zaczynany w momencie gdy ktoś wbije reset tą klasą i ogół zaczyna nią grać, na poprzednim resecie rozpowszechniłem mściciela to teraz wiele osób nim gra. Kiedys rozpowszechniono shotera to po serwerze same shotery latały. Rozpowszechnianie klas ma 2 warianty 

1. Dobry Gracz gra przeciętną klasą , ale potrafi nią zagrać , ogół próbuje , nie wychodzi i po zawodach

2.Przeciętny gracz gra nadmiar dobrą klasą ( shoter szturmowiec , konspirant , czolgista) ogół kupuje i gra , ze względu na wręcz noobowe umiejętności które posiada dana klasa 

Osobiście noob premką zagrałem Raz i był nią Rusek , z czego zamiast iść fulll w inte i oneshotować z rakiet poszedłem pod normalne staty inteligencje zostawiając na koniec a i tak szło mi bdb.

 

Podsumowywując , temu serwerowi potrzebny jest totalny rework klas jak to było przeprowadzone na COD 200 , wybrałem tam w miarę zbalansowane klasy , klops je wgrał i wszystko kla. 

Taki rework przydałby się na cod 400 @Vix33nek!

@klqs @⚙WolfIDraV⚙ Co o tym myślicie wykonalne ;3?

 

A co mściciela można dac mu apteke stawianą zależną od inteligencji , ale tak jak mówię potrzebny rework

Edytowane przez JAKoB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do samej klasy, powiem tyle że szanse na krytyk można by było zmniejszyć do 1/9-10 i ewentualnie zmienić apteczka na taka jak u shotera lub naziemną.

27 minut temu, JAKoB napisał:

Podsumowywując , temu serwerowi potrzebny jest totalny rework klas jak to było przeprowadzone na COD 200 , wybrałem tam w miarę zbalansowane klasy , klops je wgrał i wszystko kla. 

Co do tego to ja nie jestem pewny czy to jest potrzebne, ale chciałbym poznać danie kogoś wyższego bo taka decyzja na pewno nie zależy tylko ode mnie. Tak więc @Malu @SUNN. #PRZERWA TECHNICZNA @Ania ;) co Wy myślicie na ten temat? 

@JAKoB pewnie że jest to wykonalne, tylko że aktualnie Wolf dużo poświęca na cod 80k a Klqs ma jeszcze pewnie troche poprawek itd do coda 200...

A jeżeli Puma dobrze rozumie i chcesz zmieniać cod400 na jakąś smieszną 300-setke to jestem zdecydowanie na wielkie NIE

Gram na tym serwerze prawie 3 lata z przerwami i nigdy nie było chyba tak śmiesznej propozycji....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, JAKoB napisał:

Podsumowywując , temu serwerowi potrzebny jest totalny rework klas jak to było przeprowadzone na COD 200 , wybrałem tam w miarę zbalansowane klasy , klops je wgrał i wszystko kla. 

Taki rework przydałby się na cod 3000 @Vix33nek!

Nie, nie, nie. Nie ma sensu zamieniać dobrego serwera w coś co upadło.

I według Ciebie balans klas jest taki, żeby premki nie miały szans ze zwykłymi klasami albo ich w ogóle nie było? Nie mam pytań

Co do shotera był płacz, że jest za mocny i został znerfiony i nikt nim nie gra, gdyż już inne premki są lepsze, a nawet i te non premium.

A ten mściciel jest takim starym shoterem, ta klasa jest jak premka, przyda jej się nerf. :)

 

@JAKoB Mylisz się. Otóż ta stawiana jest gorsza od tej natychmiastowej, gdyż na małym lvl'u ona praktycznie nic nie leczy, jest zależna od inty, co za tym idzie, taki gracz musi pakować w inte, żeby coś go leczyło. Problem dopiero zacznie się na full incie, tzn na wysokim lvl'u. Zmiana tej apteczki jest do przedyskutowania, czy dać stawianą, czy natychmiastową zostawić. A założyłem ten temat, gdyż nie tylko ja uważam, że ta klasa jest trochę za mocna.

Edytowane przez FunnyPuma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A gdy dobry gracz zacznie grać kolejną klasą to bedzie kolejny temat aby osłabić bo was bije? Jesli jest mocna to też nią grajcie i szanse sie wyrównają. Tyle czasu nie bylo z nią problemu i nie widze sensu aby ją osłabiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze - najpierw skończmy jedno, a potem można myśleć o drugim. COD 200 jest w trakcie modernizacji, COD 500k lada chwila będzie orany. Będą zrobione to wtedy można się zabierać za COD 400. 

Kolejna sprawa: nie ma szans na zmianę COD 400 na 3000. COD 400 zostaje, co najwyżej można by postawić nowy serwer z COD 3000, z tym że tego chyba będzie już za dużo.

Co do resetów lvli i TOPki - na sztywno nie ma co ustawiać, bo raz wbiją max lvl w miesiąc, a innym razem po 3 miesiącach nikt nie będzie nawet blisko...

Ekspertką od COD 400 jest @Ania ;), zapraszam na konsultację :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy ja coś mówię o zmianie cod'a 400 na 300 xd? Stwierdzam ze przydałby się balans każdej klasy , a nie tylko wybiórczych. Bo tu nie chodzi o klasę, mściciel miał zmieniane kryta z 1/8 na 1/7 i wielki płacz , A kto płacze najwięcej? Osoby których cały skil to umiejętności z klasy premium. Od kilku resetów premek nie tykam ewentualnie kapciem raz za czas. Którą nonpremką nie zagram jest płacz przed dwoma resetami zwiadowca  - płacz na zwiadowce ostatni rs mściciel - teraz płacz na mściciela bo zagrała nim więcej niż 1 osoba , kiedyś płacz na karabiniera , Frosta , A kto rozpoczyna płacz dosłownie każdej klasy onpremium którą gra ktoś an lepszym poziomie gry? Ludzie którzy kupią premke i myślą że są  najlepsi na serwerze , bo mają kosmiczny DG  niewidkę czy też 1/1 z broni.  Ja bym po prostu zedytował lekko klasy które jeszcze nie był edytowane ( nie wszystkie oczywiście) , tak aby był  w miarę balans. Aczkolwiek dobry gracz zagra każdą klasą ( pamiętamy wyczyny pewnego osobnika telegrafistą :P)  Tak jak wyżej mówił @Malu klasa była od początku serwera , zmieniono jej jedynie kryta z 1/8 na 1/7. No i tą apteczkę która jest słabsza od  tej stawianej , gdyz ta stawiana na ful leczy co każde powtórzenie 1/2 HP , powtarza sie to chyba 10 razy czyli tak jakby mieć 5 apteczek na natychmiastowe uleczenie (chyba xD).  Cod mod 200 chyba ma w miarę balans ,  nie byłem tam jescze po tym resecie ale klasy wybrałem w miarę zbalansowane :3 

A i @FunnyPuma po prostu machnąłem się miało być 400 a nie 3000

 

Edytowane przez JAKoB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...