Skocz do zawartości
Missia

[ODRZUCONE]Podanko Missia :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

- Minimum roczny staż na forum +

- Posiadanie mikrofonu +

- minimum 150 postów na forum +

- 16 lat/mutacja +

- aktywny udział w życiu forum oraz TS3 +

- brak konfliktów z wyższa administracją +

- brak aktywnych ostrzeżeń na forum +
 

Nick: Missia

Wiek: 17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłam już Moderatorką naszego TS'a przez okres 8-9 miesięcy.

Posiadasz mikrofon?: Oczywiście.

Dlaczego własnie Ty?: Bardzo często ludzie zwracają się do mnie z prośbą o pomoc widząc rangę "M", która wygląda jak Moderator TeamSpeaka, choć jest to ranga "Moderator Forum". Chętnie bym pomogła i wiem jak, mając już w tym pewne doświadczenie, lecz z powodu braku rangi nie jestem w stanie i muszę prosić o pomoc aktualnych Moderatorów. Siedzę na TeamSpeaku po parę godzin i przez większość czasu po prostu przeglądam Internet, więc bez problemu mogłabym pomóc w tym czasie użytkownikom Ts'a. Przez swoje doświadczenie zdążyłam zauważyć, że ludziom wygodniej rozmawiać z kobietami niż mężczyznami, więc myślę, że się nadam podwójnie. 

Staż na sieci: 2 lata i 4 miesiące.

Co wprowadzisz na naszego Ts?:  Myślę, że aktualnie nie ma potrzeby niczego nowego wprowadzać. Od dłuższego czasu wraz z @Mikus organizujemy konkursy i chciałabym to kontynuować. 

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Zostałam nie raz zbanowana na kilka sekund bo moderatorzy się wygłupiali. 

Dziękuję, pozdrawiam. :squee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety ale jestem tutaj na TAK. :/

Jest pomocna

Miła

Aktywna

Miała modka ts3 posiada teraz moderatora forum i myślę że dałaby rade podołać tej funkcji.

Według mnie pretendentka na Moderatora Ts3.

Powodzenia. :)<3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 typowe kopiuj wklej, byle by bylo. 
wymagania spelnione, ale po co dawac range komus kto juz byl, skoro mozna innych wyprobowac, dajcie innym szanse a nie tylko takim osobom jak missia ktora jest znana i miala juz ta range.
oddaje glos negatywny

Edit: gdybym ja zrobil to samo, to cale forum by sie przywalilo ze robie kopiuj wklej i ze podanie pisalem "na kolanie" takze daruj sobie 

Edytowane przez senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że jestem na TAK:

+ posiada wielkie doświadczenie w dodawaniu rang nie będąc oficjalnie moderatorem ts3  

http://scr.hu/6cd5/3m695

Mogę się mylić, ale wydaję mi się, że nadawanie rang należy do obowiązków moderatorów,  których w tamtym momencie było trzech na ts3, wystarczyło któregoś z nas poke.

Edytowane przez Maajkeel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można Ci zaufać, byłaś już Moderatorem TS3, działasz szybko i skutecznie. Podobnie jak pozostali kandydaci bardzo dużo czasu spędzasz na ts. Reasumując jestem na wielkie TAK.

Powodzenia Missiu :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tych wszystkich obecnych podań wypowiem się tylko w tym krótko i na temat.
Jestem na tak, bo byłaś już modkiem ts'a, a inne podania po prostu mnie nie przekonują.
 

9 godzin temu, Missia napisał:

Od dłuższego czasu wraz z @Mikus organizujemy konkursy i chciałabym to kontynuować. 

Tutaj akurat nie ma się czym chwalić. Mam nadzieje że jak będziesz coś organizować to podejdziesz do tego z większym profesjonalizmem niż Mikus, bo na idola który miał się odbyć 2 tygodnie temu trzeba jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że jestem na tak.

+ Aktywność, doświadczenie, czynny udział na forum,  odpowiedzialność i sumienność w swoich obowiązkach.

Spoiler

Aczkolwiek jesteś toxic i banowałabyś Łukasza. :kappa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo kandydatów którzy starają się 3-4 razy nawet, jestem przyznać Ci tak ze względu na doświadczenie, organizowanie, aczkolwiek chciałbym abyś mało nie siedziała nagminnie długo na ts3, bo nauką masz mi też się zajmować. Jeśli mają Ci się marzenia spełniać to musi być coś za coś. Sorki ale wujek happy nie jest zadowolony jak na razie z twoim winników w nauce, ale ma nadzieję że się odkujesz. Póki co masz ode mnie błogosławieństwo na tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na tak :P

- Michalina ma już spore doświadczenie z tą rangą i związanymi z nią obowiązkami więc na pewno sobie poradzi,

- Wymagania oczywiście spełnione,

- Lubiana osoba na forum jak i na TS'ie,

- Zaufana i ogarnięta dziewucha :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy serio jest tak trudno napisać podanie od nowa? Widać że Ci nie zależy, " Od dłuższego czasu wraz z @Mikus organizujemy konkursy i chciałabym to kontynuować.  " Właśnie widać jak idol przekładany jest z tygodnia na tydzień, pewnie się starasz ale nie wychodzi ;( to smutne

 

Jestem na nie, podanie skopiowane, dopisałaś dwa zdania, powinno Ci zależeć a nie lecieć na łatwizne.

 

@Bene to jakiś żart? " No i? Byłem zajęty a gracz poprosił o rangi - ufam jej na tyle że pozwoliłem sobie na chwilowe dodanie. Widzę kabli na forum i zawiści nie brakuje:) " Skoro było 3 moderatorów online to zachowałeś się nieodpowiednio, rozumiem gdyby żadnego nie było ale no IKSDEEEEEEEEEE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak.  Jesteś jedną z tych osób która ma w sobie to coś,  ten dar pomocy :D. Jesteś miła, uprzejma mega pomocna,  zawsze można na Ciebie liczyć. Miałaś już tę rangę,  więc nadajesz się na 100%.

@wandiho Twoje argumenty są,  no właśnie żałosne czy śmieszne? Skończ już błaznować. 

Edytowane przez Frost`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...