Skocz do zawartości
Av3K

[ODRZUCONE]Av3k - Modek TS3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Av3K

Wiek: 22

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Bardzo duże, robiłem ts3 od podstaw, znam się na kodowaniu i wszystkich funkcjach ts'a. Więc umiem bardzo dużo, jeśli chodzi  doświadczenie.

Posiadasz mikrofon?: Posiadam

Dlaczego własnie Ty?: Jak wyżej pisałem, znam się na tym bardzo dobrze, siedzę codziennie na ts. Dużo osób mnie już poznało i nie mam z nikim spiny. Zawsze jest super atmosfera, dużo śmiechów, gdy trzeba być poważnym to się jest, staram się pomagać innym, gdy tylko ktoś potrzebuje pomocy. Zawsze jestem dostępny i szybko zareaguję. Myślę, że tyle wystarczy w pisaniu, lepiej udowodnić. 

Staż na sieci: 2 lata

Co wprowadzisz na naszego Ts?: Jeszcze lepszą atmosferę, konkursy i różne ciekawe pomysły. Wszystko jest się w stanie zrobić. 

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nie. 

Edytowane przez Av3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem na co Cię stać, ale na chwilę obecną wydaje mi się że to zdecydowanie za szybko. Można z Tobą kulturalnie porozmawiać, nie sprawiasz żadnych problemów, ale niestety na ten moment są lepsi kandydaci.

Życzę Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie.

Są lepsi kandydaci na to stanowisko, powróciłeś całkiem niedawno i kojarze ciebie tylko z pisanych wszędzie podań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...