Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz proszę, co byś widział/ła w takiej aplikacji? bansa? premki? usługi? może chatbox? wszystko jest dostępne z poziomu forum, które na silniku IPS bardzo ładnie i płynnie działa na telefonach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No dobrze, ale tak jak napisałem, wymieć coś, czego nie będziesz mieć z pozycji forum. Mam nadzieję że wiesz, że stworzenie takiej "aplikacji" wiąże się z planem biznesowym (trzeba wiedzieć czy to jest w ogóle potrzebne?) oraz ze wszystkimi związanymi z tym kosztami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nasza sieć jest wystarczająco duża i nie potrzebuje reklam w sklepie google. Radziła sobie bez tego do tej pory i będzie sobie radzić dalej. Pieniądze na budowe takiej apki lepiej wsadzić w reklame serwera.

Na telefonie jest wszystko przejrzyste - wszystko widoczne jak m.in czatbox. 

Odpada -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Póki co nie jesteśmy zainteresowany aplikacją mobilną. Wszystko mamy na forum, wszystkie odnośniki, linki oraz informacje. Jeżeli ktoś z administracji będzie zainteresowany, to na pewno się odezwie. Póki co zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i jest to reklama ale korzyści z napisania i posiadania aplikacji będą niewspółmiernie wyższe niż zyski i przede wszystkim nigdy się nie zwrócą. Aplikacja zawsze byłaby fajna ale obawiam się, że serwery i sieć przez to by ucierpiały (napisanie apki to żmudny proces + potem aplikację trzeba utrzymywać i aktualizować).

Poza tym forum jest dostępne przez przeglądarkę (zarówno styl mobilny jak i zwykły). No i był/jest jeszcze Tapatalk ale nie wiem czy ta apka w ogóle jeszcze istnieje i czy MH jest na niej dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...