Skocz do zawartości
asd123sad

Reset.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć kiedy jest przewidziany reset serwera.

Jest już kilku globali na serwerze w tym ja. większość osób ma same legendy a nie którzy już po 1000 kluczy nie wspomnę o ST bo ja np mam ich już ponad 10 tysięcy i nadal nie wiem po co one :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. #PRZERWA TECHNICZNA ale jak wiadomo nie na lażdym jest ta sama grywalność :D Więc ja np nie widzę sensu resetowania w taki sposób. Reset powinien być tak dostosowany by gracze mogli coś wbić np. teraz nie mają co.. nowy wejdzie patrzy topka jest tak wygórowana że nie dogoni, skina zaraz sobie kupi od kogoś bo kazdy ma legendy więc resztą nie gra, i znudzi mu sie bo ma cos co powinien sam osiagnosc w długi czas.

Można patrzeć też pod innym kontem. Topka ma wszystko to nie będzie rosła bo celu nie ma więc nowi mogą starać się nadgonić ale czemu topka nie rośnie? Stali gracze się nudzą.. ja teraz tylko siedze by pilnować bo również mam wszystko xd

Po za tym pytają się już kiedy reset będzie.

Edytowane przez asd123sad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Są plusi i minusy resetu.

+ nowi gracze, bo zobaczą, że jest topka zresetowana i będą grali,

+ zwiększony drop przez kilka dni,

+ nikt nie będzie "płakał" ,że nie ma skina,

+ usunięcie bugów, bo nadal się da bugować kl i skrzynie,

- dużo osób będzie pisało, że kupują klucze/skrzynie przez sms, a dzień po tym reset,

- spam na czacie typu "dajcie skina",

 

Najlepiej by było, gdyby jakieś skiny na start dać tym, co na serwer dali najwięcej typu nw np 50 zł + to 3/4 dowolone skiny na start, coś takiego, aby graczy zachęcić i żeby nie było "sprzeczek" dotyczącym resetu serwera, że tracą na tym pieniądze. 

Najlepiej gdyby resety zostały zrobione np 6 grudnia i wtedy coś by się mogło wymyślić dla graczy z okazji Mikołajek. ;) 

 

Edytowane przez ~MiyaGu*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...