Skocz do zawartości
Tony Montana

[ZAMKNIĘTY]Skarga na regulamin MH

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:  14.11.2017
Nick gracza:  regulamin
Dowody: poniżej

Wbijam sobie dzisiaj radośnie na serwer, a tu patrze gracz o nicku "shooter (Megusta)".

Myślę, niepoważny jakiś bo wbił na serwer na aktywnym baniku (dla przypomnienia wh)

Sprawdzam amx_bans a tu niespodzianka, ban wygasł...wtf

I teraz pytanie do wyższym, czy pieniądze warte są tego, by odbanowywać ludzi, którzy w przeszłości pełnili funkcje na forum, byli adminami na serwerach, nawet opiekunami???

Przecież taki typek ośmieszył całe MH, graczy, forumowiczów, łącznie z wyższa administracją, bo w końcu to dzięki Wam dostawał awanse.

Brak słów, jakiejkolwiek logiki w tej sytuacji..

Każdemu graczowi należy się szansa, która zresztą umożliwiacie poprzez "wykupienie się". Gracz taki, ma szansę się ogarnąć i zrozumieć że nie warto być nieuczciwym.

W przypadku, powrotów ludzi funkcyjnych to kpina, bo taki typek za to samo przewinienie (którym się wykazał)  banował innych na serwerze!!!!

I co może nie rozumiał, że oszukiwanie jest nie w porządku???

Teraz zapewne z wszystkich dookoła się śmieje xD.

Myślę że czas pomyśleć, nad zmianą regulaminu w tym kierunku, bo przyznam się szczerze, że  to się robi kpina, z ludzi którzy chcą i wnoszą coś pozytywnego na forum, serwer...

Tej sytuacji się nie cofnie, ale pomyślcie na przyszłość....

@Malu  ja nic nie mam do sposobu "nawracania się na poprawność" - sprawa jasna

Ale ta szansa nie powinna każdemu się należeć....

Bo on dla przykładu, dostał multum szans od WAS, chodzi mi o funkcje które pełnił....On nie jest przypadkowym graczem, on był OP serwera między innymi, w jakim świetle stawia to serwerownie??? no chyba że wszyscy mają w*jeba*e na to

@LOLSON- no cóż wychodzi na to, że jestem farmazonem i znowu szukam na siłę spin...

A chciałem tylko przedstawić Wam- niefortunny sposób Waszego rozumowania. p.s. on nie był zwykłem graczem!!!!

 

Edytowane przez Tony Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 
Opcja ta powstała dawno temu, wcześniej był płacz, że kasa rzekomo idzie na konto aquaxa mimo, że od razu szła na reklamy. Teraz automatycznie jest opłacana reklama i dalej coś nie gra. Jest to alternatywa dla 100 reklam, które nic nie dają.  
 
 
Edit: 
Przecież on nie dostał żadnej rangi funkcyjnej (i nie dostanie) a szanse gry na naszych serwerach, więc o co ten dym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...