JanuszTracz21cm

[ZAMKNIĘTY]Rzetelny, Kulturalny Admin DD2

Napisano (edytowane)

UPRZEJMIE DONOSZĘ :

Witam, chciałbym powiadomić wyższą administrację serwera o waszym adminie, moim koledze. Opisze kilka sytuacji.

Oskarżony:    ACTIVE | Av3K performance.

Sytuacja nr1 : Od kilku dni pewna osoba na serwerze (nie ważne kto, teraz skupmy się na Avku) obraża mnie, obraża moich rodziców, blokuje mnie, rzuca flesze na ryj, a nasz szanowny admin nie reaguję, nie dość że siedzę z nim na ts3 (tam jak coś zgłaszam to udaje że nie słyszy) więc zgłaszam w grze. no i nie reaguje, gdy zagroziłem że napisze skargę to on odparł żebym zrobił screena jak mnie obraża, zrobiłem screena, wysłałem mu na pw, wtedy zaczął mnie ignorować na serwerze jak i ts3.

Sytuacja nr2 : Odpalona osoba, nie dość że z wh/esp czy innym czitem chamsko skanowała przez ściany to jeszcze siedziała na respie. Zgłaszałem, prosiłem o sprawdzenie 6-7 rund, dopiero gdy ten gracz wyszedł Av3k powiedział że takiej osoby nie ma na serwerze.

Sytuacja nr3 : Kolejny gracz zaczął obrażać mnie, moich rodziców, żonę (nie posiadam) oraz innych graczy, po 3-4 rundach zgłaszania tego faktu Avkowi na [email protected], ts3 i mikro na serwerze, Av3k wyszedł z gry.

Kolejna sprawa to jego kultura na serwerze, tutaj nie muszę nawet dawać dowodów bo wszyscy to słyszą, notoryczne przekleństwa zmieszane z płaczem oraz obelgami w stronę osób które go zabiją.

Administrator powinien pomagać graczom, działać dla dobra ogółu oraz świecić przykładem.

Dowodów za dużo nie podaje bo nie jest to skarga, a powiadomienie, nie ma ona na celu przyczynić się do degradacji Avka czy innych nieprzyjemności, liczę na to że ktoś z wyższej administracji z nim porozmawia, przedstawi mu jego obowiązki oraz skłoni do zmiany.

Dziękuje, Pozdrawiam.

de_dust20088.bmp

Edytowane przez JanuszTracz21cm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@SUNN. #PRZERWA TECHNICZNA jeśli możesz sam coś zrób z tym, ja nie będę się denerwował. Januszku, sam szukasz spiny, prowokujesz, a teraz płacz. Nie będę na każde twoje zawołanie, skoro widzę, że ktoś jest czysty to nie banuje :) Chcesz, nakręć demko wstaw na Forum. Nie będę się rozpisywał bo to śmieszna skarga :) 

@edt.

Ja nic nie widziałem, byś mi zgłaszał, że ktoś wyzywa twoją rodzine :) tym bardziej na sayu. Jak coś to Opiekuni wyciągną logi i tyle. 

Edytowane przez Av3K

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, Av3K napisał:

@SUNN. #PRZERWA TECHNICZNA jeśli możesz sam coś zrób z tym, ja nie będę się denerwował. Januszku, sam szukasz spiny, prowokujesz, a teraz płacz. Nie będę na każde twoje zawołanie, skoro widzę, że ktoś jest czysty to nie banuje :) Chcesz, nakręć demko wstaw na Forum. Nie będę się rozpisywał bo to śmieszna skarga :) 

Mówiłem, to nie skarga. Chce (nie tylko ja) aby ktoś wbił ci do łba co jest twoim obowiązkiem. No i ta kultura... jak z tobą pogram to czuje się zgorszony...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dobra, to ja może podsumuje:

Spoiler

DONOS SŁUSZNY

Żeby mi to było ostatni raz.

kara: jak będziesz siedział na ts3 i sie nie odzywał to dostajesz kicka ( do bożego narodzenia )

A no i oczywiście musisz się przyznać i zachowywać Kulturalne, w przeciwnym razie będę zmuszony apelować o zesłanie na Elbę w celu ciężkich robót kopalnianych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
32 minuty temu, JanuszTracz21cm napisał:

Sytuacja nr1 : Od kilku dni pewna osoba na serwerze (nie ważne kto, teraz skupmy się na Avku) obraża mnie, obraża moich rodziców, blokuje mnie, rzuca flesze na ryj, a nasz szanowny admin nie reaguję

Konkrety poproszę - nicki, demka, ssy.

zrobiłem screena, wysłałem mu na pw

Dzisiaj to zgłosiłeś, 3 razy Ci wyjaśniłem (i na czacie i na mirko) co powinieneś wtedy zrobić. Olałeś to. Bany wsteczne nie załatwiają admini tylko ekipa z forum (weryfikacja itp.). Zresztą widziałem tego screena, prowo trochę w Twoim stylu ;) 

Sytuacja nr2 : Odpalona osoba, nie dość że z wh/esp czy innym czitem chamsko skanowała przez ściany to jeszcze siedziała na respie. Zgłaszałem, prosiłem o sprawdzenie 6-7 rund, dopiero gdy ten gracz wyszedł Av3k powiedział że takiej osoby nie ma na serwerze.

Tutaj również przydałyby się konkrety, bo nie znalazłem podobnej sytuacji.

Sytuacja nr3 : Kolejny gracz zaczął obrażać mnie, moich rodziców, żonę (nie posiadam) oraz innych graczy, po 3-4 rundach zgłaszania tego faktu Avkowi na [email protected], ts3 i mikro na serwerze, Av3k wyszedł z gry.

Jak wyżej.

Kolejna sprawa to jego kultura na serwerze, tutaj nie muszę nawet dawać dowodów bo wszyscy to słyszą, notoryczne przekleństwa zmieszane z płaczem oraz obelgami w stronę osób które go zabiją.

Jak ktoś notorycznie przeklina to dostaje lepe albo od admina albo od OP. I tutaj trzymamy rękę na pulsie, nic się nie bój.

4 minuty temu, JanuszTracz21cm napisał:

Dobra, to ja może podsumuje:

DONOS SŁUSZNY

Żeby mi to było ostatni raz.

kara: jak będziesz siedział na ts3 i sie nie odzywał to dostajesz kicka ( do bożego narodzenia )

A no i oczywiście musisz się przyznać i zachowywać Kulturalne, w przeciwnym razie będę zmuszony apelować o zesłanie na Elbę w celu ciężkich robót kopalnianych.

Hmm już widzę z czym tu mamy do czynienia. W takim razie zamykam.

PS. Tak sobie teraz patrzę i chyba już wiem skąd ten temat:
*DEAD* JanuszTracz : co za szmata mi kicka dala?
*DEAD* JanuszTracz : mowie za minute bede
*DEAD* JanuszTracz : to kurwa

Wkleiłbym więcej ale szkoda i mojego i Twojego czasu. Ciężko mi coś więcej tutaj skomentować. Co do adminów, ich zachowania i reakcji - trzymamy rękę na pulsie, każde zgłoszenie weryfikuję. Natomiast co do Ciebie @JanuszTracz21cm zauważyłem że bardzo lubisz prowokować żeby potem zgrywać ofiarę. A jeśli chodzi o zgorszenie, to przypomnij sobie co wypisywałeś na serwerze ;) Ja tego wyciągał nie będę na Twoje szczęście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.