Skocz do zawartości
Doman

Jak przeinstalować windowsa?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :hi:

Mam na laptopie windowsa 7, ale chcę go przeinstalować na XP. Jestem w tym ciemny i byłbym wdzięczny jakby ktoś mi wytłumaczył krok po kroku jak to zrobić.

Z góry dziękuje :lama:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


19 minut temu, SUNN. napisał:

Podstawowe pytanie - masz obraz XP z kluczem który możesz zainstalować + sterowniki pod XP dla swojego sprzętu? Reszta to pikuś, nagrywasz płytę albo pen i bootujesz w biosie/uefi ;d 

Plyte mam z kluczem, a sterowniki są wgrywane razem(chyba), a te bios/uefi to nie rozumiem xddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ustawienia biosu, przy uruchamianiu systemu. Tam musisz ustawić z czego chcesz odpalać WIndowsa. Jak masz na płycie to musisz przestawić, żeby odpalało się z płyty. :D Tłumaczyłem Ci to już. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, LOVASSS napisał:

Ustawienia biosu, przy uruchamianiu systemu. Tam musisz ustawić z czego chcesz odpalać WIndowsa. Jak masz na płycie to musisz przestawić, żeby odpalało się z płyty. :D Tłumaczyłem Ci to już. 

Klikałem orzy odpalaniu laptopa każdy możliwy przycisk odpowiadający za to, ale nic się nie działo :/ gdzieś na jnternecie czytalem, ze przeinstalowanie takiego windowsa jest niemozliwe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 minut temu, Doman napisał:

gdzieś na jnternecie czytalem, ze przeinstalowanie takiego windowsa jest niemozliwe

Oficjalny downgrade nie jest możliwy ale normalną drogą można to zrobić, pod warunkiem że Twój komputer w ogóle obsługuje XP (to jest zabytek).

10 minut temu, Doman napisał:

Klikałem orzy odpalaniu laptopa każdy możliwy przycisk odpowiadający za to, ale nic się nie działo

To pewnie jest albo pod DEL albo pod F1-F12, wygogluj sobie który przycisk odpowiada za wejście do biosa albo boot menu na Twoim lapku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...