Skocz do zawartości
senor

[ZAMKNIĘTY]odwolanie od warna

Rekomendowane odpowiedzi

Edit calosci: mozna zamknac bo widze ze nie ma sensu od czegokolwiek sie odwolywac, chyba z gory moderacja ma ustalone kogo udupic a kogo nie.
@Master wpisuj warna w dziale moderacji ts3
koniec tematu
 

 

Edytowane przez senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdzie tutaj masz argument, bo ja go nie widzę? 

"ja swojej wspolpracy z bezzim w ogole nie widze, bo pamietam co odwalil gdy bylem w ubt ;]
ale ze knopa to moj dobry ziomeczek i wiem ze potrzebuje kogokolwiek na redaktora to jestem na tak i @Knopa wisisz mi browarka"

Czytam 10 raz i dalej nie widzę. 

 

Teraz dopiero rozpisujesz swoją wypowiedź, tylko moim zdaniem, to troszeczkę za późno. Lepiej już wymienić jakieś argumenty, niż napisać coś, gdzie tak na prawdę nic nie ma. Ja swojej decyzji nie zmienię, argumentów, w twojej wypowiedzi nie widzę. 

 

 

Dostała szansę, ponieważ jest ona nowym użytkownikiem forum, poza tym wcześniej jej nadałem, za niestosowne zachowanie. 

 

Żałosne zachowanie, nawet nie potrafisz się bronić. Nie masz swojego zdania, robisz większość rzeczy pod publikę. Zawodzisz senor, a takie komentarze, możesz sobie zachować i w końcu się ogarnąć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...