Skocz do zawartości
LOVASSS

[NOWA ZABAWA] Dlaczego warto jest pić alkohol? :D

Rekomendowane odpowiedzi

Jako zabawę temat ten szufladkuję w kategorii  "dno i kupa mułu"

Może ja z drugiej strony podejdę do tematu:

- alkoholizm;

- choroby wieńcowe

- udar

- wymieranie szarych komórek

- impotencja itp

Oczywiście, wiek młodzieńczy ma swoje zalety - każdy próbuje, próbował alkoholu.

Natomiast temat ani nie jest śmieszny, ani zbyt inteligentny - bo alkohol to samo zło xD

 

Edytowane przez Tony Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@ScoobyDoo Dokładnie, wódko maa wódko ma jak bez ciebie sobie w życiu każdy da
alkohol to zło nie wolno go spożywać ( oczywiście w małych ilościach)
 Czemu warto potrafi otwiera ,rozluźnia atmosferę , jest wesoło, przestaje się myśleć  problemach i monotonii życia . nie raz nawet potrafi uspokoić  i poprawić humor :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Alkohol jest dobry dla ludzi co potrafia pic :) powoduje rozluznienie sie, szczerosc... ewentualnie w nadmiarze  u niektórych  zlosc i agresje... :P sam pisze to po 8 piwkach,  chociaz szczerosc jest :)

Pozdro alkusy :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pić pić, słabo się znacie jeśli chodzi o picie, fajnie wódka pijecie, 2 kieliszki was nie ma. Kwestia nie to jak się to mówi w tym czasach chleje, a kwestia degustacji. Alkohol lubię pić ale dla samego degustowania smaku. Są wina gdzie ludzie degustują ilościami, bo alkohol jest lekki i nas nie wprawia w ruch. Ja degustuje w różnych trunkach, ale najbardziej w whisky. Każdy powie, whisky, drewno itp. a ja nu nu nu, bo pijesz siki za 100 w postaci johny walker się nie dziwie. Wódka to jest picie głównie na weselu aby po co? Aby nas rozluźnić, aby partnerka czuła rytm w tańcu, ale najbardziej nam daje odwagi do poderwaga, gadulstwa itp.. Powiem jedno, jeśli trzeba się napić by to robić jesteście pipami. 

Pozdro, zapraszam do wypicia whisky o nazwie gerston  blended malt a zmienicie zdanie o tym alkoholu.

@LOVASSS i jedno pić ale z umiarem i na ile wątroba starcza, chociaż jest zawsze na imprezie obojętnie ile tego kupisz to za mało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


M - Co Ty tu robisz?
P - Pije.
M - Dlaczego pijesz?
P - Aby zapomnieć.
M - O czym zapomnieć?
P - Aby zapomnieć, że się wstydzę.
M - Czego sie wstydzisz?
P - Wstydzę się, że piję.

M - Mały Książę 

P - Pijak

Klasssssssyk, jakoś mi to wpadło do głowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...