Skocz do zawartości
Mixon

[ODRZUCONE]xAkatsukix na admina ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:
Nick: xAkatsukix
Wiek:17
Doświadczenie (w byciu adminem): Adminem bylem na 2 serwerach sprawowalem sie dobrze i tu dam rade. :D
Znajomość AMXX (W skali 1-10): tak z 6
Staż w CS-sie: no juz gram w csa tak z 4 lata :D
Steam / NonSteam: Steam 
Dlaczego Ty:Poniewaz irytuja mnie sytuacje gdy gram i nagle wbija jakis Cheater i nie mozna nic z tym zrobic poniewaz nie ma admina .Chce aby serwer mial dobra opinie wsrod graczy jako serwerr bez Cheaterow .Bede dbac o serwer jak o wlasny majatek.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3 h codziennie 
Kontakt: gg:52538706 http://steamcommunity.com/profiles/76561197964358450/
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/xAkatsukix/80.72.33.52:27480/      https://cache.gametracker.com/player/xAkatsukix/80.72.33.52:27480/

Edytowane przez xAkatsukix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak rozmawialiśmy - w tym momencie uważam, że jest dla Ciebie za wcześnie. Bardzo się starasz i to widać, ale czasem co za dużo to nie zdrowo.
Jesteś krótko na serwerze, bardzo szybko dążyłeś do osiągnięcia progu 30 godzin żeby tylko złożyć podanie - moim zdaniem powinieneś ochłonąć, dać się dokładnie wszystkim poznać i złożyć podanie w grudniu. Dodatkowo niepokoi mnie ten dolny próg znajomości amxx ale to akurat można nadrobić.

Widzę głosy na tak, pewnie dostaniesz okres próbny. Mimo, że sympatyczny z Ciebie chłopak i mam wątpliwości co do tej opinii to na dzień dzisiejszy jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam ,
+Steam
+wiek 
+widać ze grasz ostatnio dość często 
-ledwo 30h na serwie dodatkowo jak widzę grasz na serwie od 11 dni i nie każdy Ciebie zna
-

Cytat

L 11/23/2017 - 19:47:56: xAkatsukix : kultura duxi bo ci wyjebie
L 11/22/2017 - 15:11:32: *DEAD* xAkatsukix : co za daln
L 11/20/2017 - 20:32:33: xAkatsukix : sam se zrob
L 11/20/2017 - 20:32:35: xAkatsukix : pedale
L 11/20/2017 - 12:30:08: *DEAD* xAkatsukix : wh i tyle japier***e

Admin ma dawać przykład  innym graczą .. a takie teksty na pewno tego nie robią
-nigdy nie widziałem żebyś zgłaszał coś na u@
Na ten moment jestem na Nie ,
 pograj z nami dłużej niech gracze Ciebie bardziej poznają, pokaż że to nie jest tylko chwilowy słomiany zapał i zapraszam do złożenia podania za jakiś czas :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...