Skocz do zawartości
Bacior

Turniej między serwerowy

Rekomendowane odpowiedzi

@nomna rozgłos na serwerze niby wszystko pięknie, wiadomo dużo graczy się zgłosi, ale potem będzie problem, gdy przy tych np. 15/20 osobach zgłoszonych, zrób tak by nikt nie był zawiedziony, że go nie wybrałeś... Przez to może wejść "drętwa" atmosfera na serwerach..

Jak dla mnie lepiej będzie pytać pojedyńczych osób, i poprostu "zbierać" team.I najlepiej robić to na pw/steam.

I wkońcu datę jakoś dajcie bo bez tego nie ma co szukać graczy. Bo niewiadomo czy wtedy będą. :)

@nomna To weźta to wszystko złóżcie w jedną kupę, czy gramy steam/ns czy mieszane, czy jeden/dwa teamy serwera(zależnie od aktywności),KIEDY :P ,i ten próg wiekowy, bo aktualnie nwm czy mówić coś od jutra na serwerze o turnieju czy o tym nie mówić.

 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kyou nie wiem jak do tej sprawy podchodzi @Bacior ale moim zdaniem im więcej osób tym ciekawiej. Jakby faktycznie turniej cieszył się tak duża popularnością to można na spokojnie to rozwiązać po przez:

a) udział graczy tylko ze Steam

b) udział od jakieś progu wiekowego, zeby nie było przedszkola

c) stworzenie 2 drużyn danego serwera - jeśli finał by się toczył między drużynami z tego samego serwera, to raczej nie ma w tym nic złego. Tylko pozazdrościć.

13 minut temu, Kyou napisał:

@nomna To weźta to wszystko złóżcie w jedną kupę, czy gramy steam/ns czy mieszane, czy jeden/dwa teamy serwera(zależnie od aktywności),KIEDY :P ,i ten próg wiekowy, bo aktualnie nwm czy mówić coś od jutra na serwerze o turnieju czy o tym nie mówić.

odpowiedz @Kyou - nigdy nie zajmowałem się czymś takim i ciężko jest przewidzieć datę. Według mnie można było by zrobić ankiete wśród grona zainteresowanych i może wtedy można było by wysunąć jakie sensowne wnioski.

 

@Kyou nie chce sam o niczym decydować, a wszystko jest w rękach ludzi, dlatego ciężko powiedzieć, czy będą jakies wieksze wymagania. będziesz widział, że jak na serwerze nie będzie nikogo ze steam, albo np. 2 osoby to jaki byłby sens ogłaszać turniej dla graczy Steam.

Edytowane przez nomna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odniosę się do tego tak, żeby skały sobie no wiecie :P to ten turniej się odbędzie mam nadzieję, że z jak największą ilością graczy i drużyn oczywiście można zrobić temat typu "Szukam drużyny" lecz to ma być turniej między serwerowy także będzie można skleić 2 max 3 drużyny z resztek tak żeby nie było kwasów typu "Ty ja też chciałem wziąć udział, co to za organizatorzy mówią turniej dla każdego a graja tylko pełne składy" Chciał bym uniknąć takich sytuacji dlatego tak jak pisałem turniej open dla wszystkich lecz turniej ma być między serwerowy i z resztek robimy max 3 drużyny. 

2 sprawa @nomna bardzo dobrze się spisujesz podtrzymałeś mnie na duchu, żeby ten konkurs się jednak odbył i myślę, że z tobą u boku wszystko się odbędzie zgodnie z naszymi oczekiwaniami. 

@Kyou Datę postaram się uzgodnić jak najszybciej myślę, że do wtorku do wieczora będzie wszystko podane.  

 

@nomna co do podpunktu A oraz B

Cytat

 

a) udział graczy tylko ze Steam

b) udział od jakieś progu wiekowego, zeby nie było przedszkola

 

otóż tak: 

a) Jest to troszkę nie fair play wobec innych graczy bo teraz jest już mało osób co gra na Steam na sieci jest nas naprawdę mało i myślę, że gracze NS też mogą wziąć udział ale tylko wtedy gdy będą z własnego profilu nagrywać demka. 

b) Oczywiście tak można pozwolić graczom do pewnego przedziału wiekowego, myślę ze będzie to od 15 Lat tylko obowiązkowo wymagany STEAM ze sprawnym mikrofonem

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem w skrócie. 

Turniej ma być TYLKO STEAM! Nie widziałem, nigdy w życiu by nsy brały w tym udział. Wiadomo steam ma być czysty (Brak VAC bana). HLTV na serwerze będzie obowiązkowe. Na serwerze wyłączyć możliwość gadania przez mikro. Zrobić specjalne kanały na tsie, by tam drużyny mogły gadać, ze sobą i podawać sobie info. Wgrać AC itp przed plikami z czitami i tyle. Jak coś wymyślę, to jeszcze dodam w innym poście. 

Jeśli chodzi o wiek, to logiczne, że +16 wzwyż. Żeby nie było płaczu, że zaraz dziecko spłacze i wyjdzie z gry jak i ts'a. Czy piszczało podczas gry. Dla mnie turniej musi być przeprowadzony profesjonalnie by nie było wstydu na sieci. Reprezentujemy poważną sieć, więc trzeba pokazać, że damy radę ogarnąć poważny turniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że dołożymy wszelkich starań i zabezpieczymy na miarę możliwości wszystko tak, aby turniej był uczciwy i zbalansowany.

Właśnie rozmawiam z @Bacior na ten temat i mamy wiele pomysłów, które są możliwe do zrealizowania.

W każdym bądz razie możesz być pewny @Av3K, że to nie bedzie na zasadzie "macie serwer i grajcie mecz", tylko postaramy się to zrobić jak najprawdziwszy turniej online.

Napisałem do H@ w tej sprawie, jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to w ciągu najbliższych dni pojawi się post ze wstępną datą oraz regulaminem i możliwością zapisów. A w tym czasie będziemy ogarniać serwer i ludzi.

 

@Gr4nd osoba biorąca udział w turnieju chcąc nie chcąc musi mieć tsa i się z nami skontaktować, więc prędzej czy później wyjdzie. Nikt przecież nie będzie wysłał skanu dowodów, ale nietrudno jest rozróżnić 13-latka od 16-latka

Edytowane przez nomna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 minut temu, Av3K napisał:

Jeśli chodzi o wiek, to logiczne, że +16 wzwyż. Żeby nie było płaczu, że zaraz dziecko spłacze i wyjdzie z gry jak i ts'a. Czy piszczało podczas gry. Dla mnie turniej musi być przeprowadzony profesjonalnie by nie było wstydu na sieci. Reprezentujemy poważną sieć, więc trzeba pokazać, że damy radę ogarnąć poważny turniej. 

Ojj kolego, znamy się już trochę i wiem, iż masz więcej niż 16 lat, a sam płaczesz często jak dwunastolatek :)  (musiałem to napisać :))

Co do only steam, to jestem na tak, a co do wieku to mam wątpliwości. 

Swoją drogą jestem ciekaw jak będziesz weryfikował ten wiek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Gr4nd napisał:

 

Swoją drogą jestem ciekaw jak będziesz weryfikował ten wiek:)

Wieku nigdy nie zweryfikujesz bo ktoś może mieć 15 lat a zachowywać się i mieć głos na 20. a może być 20 latek i zachowywać się jak Dziecko. 

@LOVASSS#URLOPIK! @Bene @Missia Proszę o zamknięcie tematu bo się robi spam. jak już będzie wszystko dogadane z odpowiednimi osobami wtedy poproszę o otworzenie tematu iż robi sie tutaj straszny spam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko blagam nie zasmiecajcie serwera prywatnego zbednymi pluginami i amxxem,obciazy to serwer i nie wygodnie sie bedzie na nim gralo

 

11 slotowiec z cfg i hltv

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tooo ja dodam coś od siebie...

Mam nadzieję ze taki turniej wypali. I jezeli tak będzie to od razu pytam. ( osoby które oznaczam, proszę o odpowiedź na steam bądź tu na pw ) 

@Nodi @Wojtyś @Haq# @FunnyPuma @Malutka_22@SirJunior @JAKoB bylibyście chętni?? Malutka- Kamilko, na Ciebie liczę najbardziej, płeć piękna przyda się najbardziej... ;) 

Jeżeli z tych osób się nie znajdzie wystarczająca ilość chętnych osób, zacznę pytać pozostałych... Nie wybieram osób lepszych czy tam gorszych, każdy z graczy "mojego" serwera jest równy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, Av3K napisał:

Powiem w skrócie. 

Turniej ma być TYLKO STEAM! Nie widziałem, nigdy w życiu by nsy brały w tym udział. 

Nie przejdzie jako turniej międzyserwerowy.

Na ODD#1/#2 będą po 3/4 teamy może jeszcze taki 1/2 serwy a go mody/cod mody ledwo jeden/dwa teamy zdziałają zrobić.Już wiadomo kto by dominował turniej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...