Skocz do zawartości
MeGusta

[BEZ UB]Staś i Nell kto banował ? - SS-Y 2K17 Shoter

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick podczas grania: Shoter 

Godzina, data zdarzenia: 23.11.2017 13:49

Mapa: Dust2

Link do screenów: http://www1.zippyshare.com/v/Q5yYQL3N/file.html

Nick admina, który dał bana: A nie wiem, niewtajemniczony w to ^^ 

STEAM_ID / IP : ' STEAM_0 : 1 : 3668366 ' 
Twoje IP :  ' 37.47.227.246 ' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, MeGusta napisał:

A nie wiem, niewtajemniczony w to ^^ 

No elo, milo mi.

No cóż, @~Czarna~ dzisiaj Cię przyfilowała że jesteś do kasacji, widziała Cię chwilę w grze i od razu mi napisała że jesteś do odstrzału (po raz drugi). Miałem obejrzeć HLTV z tej mapy i rozpisać ale stwierdziłem że jak się bawić to się bawić - Czarna wyszła z gry, ja wbiłem pod peleryną niewidką. Trochę spaliłem na początku ale dobra gra aktorska (2 złote maliny mam na koncie) jak się okazało pozwoliła mi ukryć się przed Tobą (jakim cudem się nie kapnąłeś - nie wiem). Efektem zgłoszenia Czarnej i mojego wejścia po cichu jest...

Demko: http://www44.zippyshare.com/v/vGGBzorD/file.html

7:29 za modelem
7:39
7:48 trochę za szybko, a potem sruuu za nim
8:35 tu się mogę mylić ale reakcja na HE
8:40 :)
8:51-8:56  cofka przed TT z gali jak przeładowywałeś a potem już za zeskakującym TT
8:58 słychać 
9:00 znowu modelówka ale no skan
9:16-9:20 ładnie za modelami 
9:43 ojjj za szybko na tą długą ;)
9:43-10:08 rączka świeżbi, świetnie go wyczekałeś ;3
(od 10 coś wchodzę do gry dla zmyły, padam szybko i nagrywam dalej)
13:54 :)
14:03
15:14-15:19 oglądanie ścian (ładna tekstura?) i finisz zoomem w BS równo z modelem
15:33-15:36 bardziej tego celownika na niego nie poprawisz
15:45-15:47 perfekcyjnie
(16:40 ciekawi mnie czemu zignorowałeś te strzały)
17:13 tak pewnie chodzisz po tym trupie a wychylasz na swojego? Radaru brak? Jak dla mnie zwykłe rżnięcie głupa
18:06-18:09 za modelem na środku - kolejny przykład że ignorujesz narząd słuchu a sugerujesz się tym co widzisz
19:19 :)
20:04-20:07 :)
20:11-20:17
20:26 tu mam wątpliwości ale to pikuś, jest kupa innych akcji
(20:45 tu znowu wracam do gry)
21:12-21:20-21:24 11/10 
22:52 tutaj już lecą ssy, panika.

Po raz drugi zostałeś przyłapany na czitowaniu i po raz drugi na rżnięciu głupa, nawet z WH nie umiesz grać i się kryć. Wykupiłeś UB i myślałeś, że Ci to da immunitet? Nic bardziej mylnego. Ba, już raz po Twoim powrocie dostałeś po łapach http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=23640 za celownik w AWP. Niestety przez mój błąd nie mogłem dać Ci za to perma - przez przypadek w bałaganie zgubiłem dowody na Twoje wciskanie kitu że nie masz celownika.  No ale przyszła kryska na matyska...

Byłem niemalże na 100% pewny, że albo w ogóle nie wrzucisz screenów albo wrzucisz niekompletną paczkę. Szkoda, że się nie założyłem bo bym wygrał. Na szczęście nie musiałem liczyć na Twoje powinięcie nogi z ssami (świetna panika jak poszedł pierwszy screen) bo nagrałem demko i to takie, za które mogłem od razu dać Ci bana z powodem "czitowanie" (bez ssów).

@MeGusta oczywiście wiesz czym to grozi? Żegnasz się na zawsze z MH. Ani reset bansa ani milion reklam - dla Ciebie miejsca już tutaj nie ma. Ani na serwerach ani na forum. @MeGusta = ban.


Pozdrawiam @~Czarna~ za czujne oko :)
Specjalne pozdrowienia dla @Tony Montana - patrz i podziwiaj (i się ucz!) :D Potraktuj to jako prezent na Mikołajki i spełnienie obietnicy oraz słów które padły w Naszej rozmowie po Twojej skardze. :) 

Z wyrazami nieszacunku,
Vuko co haxów puko.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...