Skocz do zawartości
nomna

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie - nomna

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: nomna
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem): Mimo, że ostatni raz dawno temu, to byłem wiele razy.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie: 5-6 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Mam dobry kontakt z ludźmi na serwerze, dogadujemy się. Niestety często się zdarza bałagan - i już nie chodzi nawet o cheaterów, a dzieci, które psują grę po przez kampienie lub nadużywanie mikrofonu
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3h
Kontakt: Teamspeak, Steam, forum.
Link do GameTracker'a:  https://cache.gametracker.com/player/nomna/80.72.34.124:27034/

Parę słow ode mnie; co do wymagań, myślę, że nie ma większych zastrzeżeń. Liczba godzin na serwerze jest co prawda na styk, ale obiecuję nadrobić ;)

Jeśli chodzi o amxx, to w mojej opinii jest to kwestia przypomnienia.

@edit: dodam jeszcze, ze jesli ktoś potrzebuje alternatywnych form kontaktu (typu fb, sms) to nie widzę problemu.

Edytowane przez nomna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz ode mnie na tak.

Przynajmniej ktoś będzie mógł się obijać. ;) 

Napiszę tak co do spraw na serwerze zastrzeżeń raczej nie widzę.

GT czas niby jest na styk widzę przegranych 10 dni,mam nadzieję,że to nie będzie na takiej zasadzie jak to już nieraz widziałem,że na początku jest dobrze,dobrze a potem stopniowo aktywność spada w dół aż po degradacje..

Reszta wymagań widzę,że spełniona.

Zapoznaj się:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. co do adminów to już jeden jedyny się wypowiedział, mogę jedynie graczy pooznaczać, ale i tak wielu ich nie ma. Oznaczę graczy którzy są tu zarejestrowani.

@.::HOUSE::. @GaCuS @Mlody pashaBiceps @Bacior @SoBeRiuS @Atsui. Zapraszam Was do wypowiedzi w podaniu @nomna

Brakuje adminów, potrzebujemy ludzi. Więc jeżeli nie dacie do wieczora odpowiedzi, z automatu sama podejmie decyzję :) 

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nomna problemów z Tobą nie ma na serwerze była tylko 1 sytuacja z ta podszywka że ja się podszywka itp mój Nick Bacior. ---> z kropką do kolejnego deseru myślę że szybciej założę konto niż mój brat bliźniak 

A tak to jestem na tak 

Wiek 

Staż

Steam

Godziny 

Wszystkie wymagania spełnione 

Powodzenia i pkzdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem również na Tak

* Aktywny +

* Komunikatywny + 

* Dogaduje się z graczami  +

* Wiek +

* Steam + 

* Amx +

* Godzinki +

Gram z nim chwile ale nie mam żadnych zastrzeżeń do niego. Adminów jest bardzo bardzo mało na serwerze, a są bardzo potrzebni.Można było by dać mu szanse nawet na ten okres próbny.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, M a m c i a napisał:

@SUNN. co do adminów to już jeden jedyny się wypowiedział, mogę jedynie graczy pooznaczać, ale i tak wielu ich nie ma. Oznaczę graczy którzy są tu zarejestrowani.

@.::HOUSE::. @GaCuS @Mlody pashaBiceps @Bacior @SoBeRiuS @Atsui. Zapraszam Was do wypowiedzi w podaniu @nomna

Brakuje adminów, potrzebujemy ludzi. Więc jeżeli nie dacie do wieczora odpowiedzi, z automatu sama podejmie decyzję :) 

Mozna dac Tak.

Aktywny

Gt

Malo adminow. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc tak 5 osób się udzieliło, same pozytywne opinie. Ogólnie nie stwarzasz problemów, zgłaszasz Mi na steam, pytasz co i jak gdzie wielki + dla Ciebie. Adminów potrzebujemy, bo jestem tylko ja i @S0B0T4 dodatkowe rączki przydadzą się :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...