Skocz do zawartości
JAKoB

NOWY ZAROBEK DLA FORUM????

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio postanowiłem zrobić sobię koszulkę na stronie https://cupsell.pl/ i tak mnie natchnęło że skoro wielu ytberów ma swoje sklepy na cupselu To dlaczego nsza serwerownia nie może mieć takiego sklepu możnaby zaprojektować wiele koszulek czapek fullcapów kubków a nawet stringów :D a poza tym gdyby ktoś pojawił się na dzielni z taką koszulką nie jedną osobę zaciekawiłoby to grafiti co może przyciągnąć do nas nowych graczy i może stać się środkiem zarobkowym forum.

 

 

 

 

 

Zrobię przykładową koszulkę i wstawie wam link po skończeniu jej :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bylo juz cos takiego, lecz sie chyba nie sprawdziło bo jeszcze nikogo w takiej koszulce nie spotkałem xD wątpię zęby wypaliło bo kto by chciał chodzić w tak gównianej koszulce :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

byl juz takie pomysl 

 

 

Nom ale napewno taki sklep przyniósł by kożyści dla forum i serwerowni a poza tym nie wiedziałem że był taki pomysł już a skoro był to powinniście go zaakceptować gdyż forum można by w ten sposób rozsławić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Już widzę jak ktoś kupuje koszulke za 50 zł, pomysł spoko, ale za drogo będzie. ;)

 

 

 

 

Koszulkę za 70 zł która normalnie kosztuje 50   (W innym wypadku Forum nie będzie zarabiać. Bo jak ? Bo na czym ? Co innego przy hurcie ale, żeby wsiąść hurt trzeba to potem komuś opchnąć w innym wypadku FORUM straci.. ) 

 

 

 

Inny pomysłem to może być taka koszulka "nagrodą" :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ta koszulka normalnie kosztuje 35 zł:) + to ile chcesz dostać(ja dałem 10zł) + naklejka czyli :

 

Forum zarobi 10 zł (lub więcej można to ustalić)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W cenę koszulki wchodzi

 

* Sama koszulka we wszystkich rozmiarach i kolorach (85% bawełna :D)

 

* to ile chcesz dostać za koszulkę (co nie przekroczy ceny całek koszulki)

 

* a reszta jest dla cupsella gdyż prowadzenie sklepu an cupselu jest darmowe firma dostaje to co zostaje :D

 

 

 

Myślę że jeśli serwer będzie brał od koszulki 15-20zł to koszulki i inne gadżety przyniosą zysk :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Pomysł jak najbardziej na poziomie ale to sie nie sprzeda.. 

 

 

 

M-G to nie Nike czy Puma itp.. 

 

 

Z tym się zgodzę ale ma być to sklep głównie dla graczy np. gdy rozmawiałem o tym na ts 2 os powiedziały że chciałyby kupić koszulkę z m-h

 

a poza tym na mh gra dość dużo osób :P które zainteresują się takimi rzeczami a pozatym kto mówił ze te koszulki będą wprowadzone w skalę globalną :P

 

Dodatkowo jeżeli grracze i użytkownicy forum będą polecać koszulki itp. to nasze wzory mogą być widoczne na stronie głównej :P

 

Jest to możliwe ale dość trudne do zrealizowania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...