21 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

2iiiv5k.png

Witajcie, w tym temacie możecie pisać co chcielibyście zobaczyć w przyszłych MultiLotkach, co chcecie w nim zmienić, dodać, usunąć. 

Wszystkie propozycje postaram się przemyśleć i w razie czego dogadać się z administracją.

Możecie również pisać propozycję do nagród, czy robić coś na okrągłe edycja Lotka.

Jestem otwarty na Wasze przemyślenia :D

Pozdrawiam [member=#LOLEK]

Edytowane przez #LOLEK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Fajnie byłoby gdybyś robił podsumowanie na końcu każdej rundy ile osób trafiło np. 4rkę i wyżej.

Edytowane przez SQNFUN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jakieś rozwiązania procentowe? Wykresy, kto był najbliższy trafienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
moze obniżyć troszke skale? główna wygrana to 7 liczb :) w normalnym lotku jest 6 a tan nie wygrywa sie premek czy Vipow :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze zmienić liczbe losowań np od 1 do 70.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie byłoby gdybyś robił podsumowanie na końcu każdej rundy ile osób trafiło np. 4rkę i wyżej.

Od #6 MultiLotka postaram się coś ogarnąć coś w tym kierunku :)

Jakieś rozwiązania procentowe? Wykresy, kto był najbliższy trafienia.

Raczej będzie to co SQN pisał, najwyraźniejsza forma jak dla mnie. 

moze obniżyć troszke skale? główna wygrana to 7 liczb :) w normalnym lotku jest 6 a tan nie wygrywa sie premek czy Vipow :D

W sumie jest to bardzo dobry pomysł, w piątek będzie już 6 liczb, wszystko zaktualizuję.

Moze zmienić liczbe losowań np od 1 do 70.

Odpada. Teraz jest problem z trafieniem czegokolwiek, a Ty mówisz o zwiększeniu progu :D

Zapraszam do podsyłania dalszych propozycji! Każdą wezmę pod uwagę! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie powinny być zmienione nagrody, bo 3-jkę chyba trafiło max 4-5 osób od trwania loterii nie mówiąc o 4-rcę, 5-tcę czy 6-tcę.

Jak komuś by się kiedykolwiek udało trafić 6-tkę to powinien mieć wszystkie premki jak i vipa na każdym z serwerów (+premium i VIP'a na forum) dożywotnie patrząc na wyniki od początku zabawy.

Tak samo powinniście zmienić nagrody za 5-tkę 4-rkę czy 3-jkę, bo szansa wygranej jest naprawdę bardzo ale to bardzo mała.

To taka moja propozycja.

Eeeelo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zmiejszyc liczbe losowan przynajmniej do 40-45 bo jak widze do tej pory nikt nawet nie trafil 4. a 3 trafili 3 czy 4 osoby ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zmienić zdobycie nagrody od 2 trafień, bo zdobyć 3 trafienia graniczy z cudem, nie mówiąc już o 4 lub 5 trafieniach..., a o 6 już nie wspomnę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zwiększyć nagrodę przy 6 trafieniach do 100000 zl w sklepi MH oraz 2 kont steam z cs go oraz ca 1.6

Edytowane przez Mayster>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zmienic ze nie co 6 dni losowanie tylko co 2 lub co 3 ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zmienic ze nie co 6 dni losowanie tylko co 2 lub co 3 ;)

Pomyślę i zobaczymy ;)

Od następnego multilotka wprowadzę :)

Edytowane przez Ripton

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moglibyście zmienić to, że już od 2 trafień jakaś nagroda, bo trafić 3 liczby to trzeba mieć ogromny fart.

2 trafienia zdarzają się dość często więc odpada ale można zmienić ilość liczb np od 1 do 40 :) To multilotek trzeba mieć farta ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam wrażenie, że te wszystkie propozycje są zlewane i nie brane pod uwage...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
28 minut temu, SQNFUN napisał:

Mam wrażenie, że te wszystkie propozycje są zlewane i nie brane pod uwage...

Ty serio nie masz co robić. To co wprowadzić mogłem wprowadziłem a ułatwiać jeszcze bardziej nie będę ;)

@SQNFUN mam nagle zrobić żeby każdy 6 trafiał?

@SQNFUN wprowadziłem lotka co 3 dni od pomidorka.

Edytowane przez Ripton

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Ripton napisał:

Ty serio nie masz co robić. To co wprowadzić mogłem wprowadziłem a ułatwiać jeszcze bardziej nie będę ;)

o co Tobie chodzi? 
Od początku zabawy może 1-2 max 3 osoby trafiły trójkę i cokolwiek wygrały, a Ty jako organizator masz to wszystko totalnie w dupie...

EDIT: Tymbardziej jest to dziwne, że w ogóle nie bierzesz pod uwagę propozycji jak i sugesti użytkowników forum...

Edytowane przez SQNFUN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie rozumiem was To ma być multi-lotek przecież w lotku nie trafiasz za 1 razem prawda? To działa na podobnej zasadzie trafisz 3 wygrywasz coś to że nie każdy ma farta to nie od razu się spinacie poruszcie nowe ciekawsze tematy a nie w kółko to samo...Znajdźcie lepsze propozycje bo w kółko widzę "niech wygrana będzie od 2 bo 3 około 4 osoby trafiły" Powiem wam tyle do tego trzeba mieć szczęście na razie w tym nie widzę sensu na jakieś zmiany podawajcie liczby przemyślane i logiczne bo takie wypadają... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuje ograniczyć liczby do 45 to tylko gra nawet w prawdziwym lotku mamy 49 liczb i niech ktoś kto grał w lotka na polsacie czy tvp napisze czy udało mu sie chociaż trafić 4 liczby.

Mi ta sztuka sie nie udała tutaj jest podobnie, więc proponuje ograniczyć liczby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, BeZzi napisał:

Proponuje ograniczyć liczby do 45 to tylko gra nawet w prawdziwym lotku mamy 49 liczb i niech ktoś kto grał w lotka na polsacie czy tvp napisze czy udało mu sie chociaż trafić 4 liczby.

Mi ta sztuka sie nie udała tutaj jest podobnie, więc proponuje ograniczyć liczby.

Wprowadzę od następnego MultiLotka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach