Skocz do zawartości
☢BobSON☢

[ZAAKCEPTOWANE]Powrót z emerytury

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BobSON
Wiek: 16 (prawie 17)
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem pare razy tu i tam
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8
Staż w CS-sie: będzie leciał już 6 rok
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Ponieważ przyda się pomoc a jako, że mam czas to postanowiłem pomóc :D
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3h
Kontakt: Steam/Forum/TS
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Bobson/80.72.34.124:27034/

Chciałem tylko dodać, że spędziłem 7h w ciągu tygodnia ;) Może nie tego, ale było xD

Edytowane przez Boson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystkie wymagania spełniasz pozytywnie z wyjątkiem czasu spędzonego w ostatnich dniach na serwerze. Jak dla mnie 3.5h  na serwerze to za mało by ci dać na Tak. Pograj z 2 tyg, wykaż się dobrą aktywnością i jeśli ci jeszcze będzie zależało to złóż podanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


player_time.php?nameb64=Qm9ic29u&host=80.72.34.124:27034&start=-1m&request=03087654873557293

Powiem tak twoje GT to kpina tyle mam do powiedzenia :) 

Twoje GT nie uległo jakiejś specjalnej poprawie co widać także jestem na nie. 

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Patrząc na GT grasz co 2 dni przez ostatni tydzień. Powiem tak jestem za 2 tyg okresem próbnym zobaczymy czy godzinki wyrobisz. Masz moje błogosławieństwo 

* GT +/-

* Steam +

* Wiek +

*  Z tego co widzę na servie jesteś ogarnięty +

Edytowane przez Igrekzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podzielam zdanie z Atsuim. Pomimo, że podanie wzorowe to twój czas i aktywność  na serwerze wołaja o pomstę do nieba. Daj się bardziej poznac, bo tak jak w przypadku Igreka, bardzo dobrze go kojarze z serwera, natomiast twoj nick zaledwie pare razy mi sie przewinal. Sporobuj za 14 dni, a moje zdanie na pewno się zmieni. Tymczasem jestem na nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozmawialiśmy na steam, i zrobimy tak jak gadaliśmy. Zamykam podanie na tydzień czasu, jeżeli do tego czasu poprawisz aktywność otworze je ponownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@nomna @Skwarka @Igrekzet @S0B0T4 wiem że aktywność jest jaka jest, ale proszę Was o edytowanie postu i napisanie co o tym sądzicie. 

Edit/

Z ta aktywnością było w kratkę, ale  przyjmę Cię do grona, a wiesz czemu? Wiem, że będziesz wyrabiał 7h tygodniowo, i jako admin będziesz dobrze się sprawował, masz dobre oko :) Witamy w zespole :)

Edytowane przez L a l c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jego aktywność jest bardzo w kratkę. Patrząc na wiek, chodzisz do szkoły, nie pracujesz, więc nie wiem z czego to wynika, ale nie świadczy to niczego dobrego. Poczekam na zdanie chłopaków, bo fakt, że ja niestety w tym tygodniu aktywnością też nie grzeszyłem. Na chwile obecną jestem na nie.

Edytowane przez nomna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...