Skocz do zawartości
Bacior

[ZAAKCEPTOWANE]Bacior

Rekomendowane odpowiedzi

- Wchodzenie raz dziennie na forum; +
- Minimum 16 lat;+
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;+
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;+
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;+
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;+
- Minimum 30h przegrane na serwerze;-/+ ( Jeżeli to nie problem to do końca tygodnia nadrobię wymagane godzinki) :) 
- Obowiązkowo aktywne konto steam;+
- Posiadanie mikrofonu;+

Wzór podania:
Nick:Bacior.
Wiek: 19
Doświadczenie (w byciu adminem): bardzo duże, obecnie posiadam admina na CS:Go modzie 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie: nie pamiętam :D 
Steam / NonSteam:Steam
Dlaczego Ty: Jestem dość ogarniętym i bezkonfliktowym graczem potrafię przyznać się do błędu (Gdy wiem, że jest z mojej winy) myślę, że przydałbym się na pokładzie załogi :D
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: rożnie, to bywa tygodniówki praktycznie wyrabiam, a jak nie to wtedy piszę z usprawiedliwieniem dlaczego nie wyrobiłem owej tygodniówki :) 
Kontakt: Steam Ts Forum GG 
Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/Bacior./80.72.34.124:27034/

Moje GT nie jest zbyt fantastyczne ale wszystko nadrobię :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nic

Wyjaśnione na pw :P

Jestem na tak

Tylko nie zaniedbaj go moda bo cię zjem :V

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak samo jak u @Boson, lecz u Ciebie jest jeden minus nie masz przegranych 30h na dzień dzisiejszy masz jedynie przegrane 12,9h. Zróbmy tak jak u Bobsona, na tydzień zamknę podanie, i liczę na to że nadrobisz tak jak gadaliśmy na steam. 

Mam nadzieję że u siebie na serwerze nie będziesz miał problemy z wyrobieniem aktywnością.

@BaciorNiestety strasznie zaniedbałeś aktywność u siebie na serwerze, a więcej grałeś u Nas, tą aktywnością byś spokojnie u siebie wyrobił, ok temat napisałeś w dziale z nieobecnością. Zostawiłam podanie zamknięte tydzień dłużej, dlatego że Twoja córeczka była w szpitalu. Teraz postanowiłam po 2 tygodniach je otworzyć, zadaj sobie pytanie czy jeżeli będziesz posiadał tutaj admina, nie odbije się to na cs:go#6. Tu nie chodzi o rangę, ale czy będziesz miał na tyle czasu by wyrabiać tu i tam, jak na razie kiepsko to widzę. @nomna @Skwarka @S0B0T4 @Igrekzet @Boson jakie jest Wasze zdanie? Proszę o edytowanie postu, aby nie robić nie potrzebny spam.

Edytowane przez L a l c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bacior z tego co widzę, kiedy może to na serwer, chociaż na chwilę wejdzie. Ma UBT na forum co musze być niekiedy pomocne. Z jednej strony patrząc na to, że gdzieś indziej nie wyrobił tygodniowki (lub ledwo to zrobił), jest dziwne, bo ważne ze u nas ma, ale z drugiej z czasem na CODzie mogła by być taka sama sytuacja. Maciek nie ma 14 lat i chyba wie co robi. Po za godzinami wymagania spełnia, a to nie jest taka sama sytuacja jak by przeszedł ktoś obcy bez 30h, wiec jestem skłonny dać tak :)

 

@Boson miałeś edytować post, a nie go zacytować.

Edytowane przez nomna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim osobistym zdaniem to za dużo chcesz na siebie wrzucić,admin CS:Go mod,ubt i jeszcze admin tu..

Jak sam napisałeś " rożnie, to bywa tygodniówki praktycznie wyrabiam",właśnie,praktycznie. Dlatego więc teraz chyba będzie o jeden serwer za dużo..

To jest zły pomysł. :/  

Ps. Ale skoro tak Ci zależy mogę być za okresem probnym jezeli Twoja aktywność tu i tam na serwerze bedzie ok to zostaniesz,jezeli nie to wiadomo..

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam ze się wypowiem w mym podaniu tu nie chodzi o to ze praktycznie wyrabiam bo to nie jest problem gdyż jak nie miałem córki to moja tygodniowka sięgała 20h. Chodzi o to ze ja na laptopa wbijam o 20/21 i na go modzie praktycznie nikogo nie ma a jak są to wbija sobie taki Bacior wykreca 30/2 i ludzie wychodzą bo pisza cziter itp itd a u was na codzie w tych godzinachwil gra po 15 osób wczoraj do 1.30 siedziałem i grałem bo byli ludzie nie wspominając ze na 6 do pracy. Można ująć ze na obecną sytuację na go modzie wykręce te 10h w dniu bo tyle jestem skłonny grać przez cały tydzień na dzień a na codzie wieczorem po 20/21 bo wtedy mam większy luz córa mi śpi kobita tez i mogę sobie popykac  tyle z mojej strony @L a l c i a & @S0B0T4

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...