Skocz do zawartości
Winn3R

[ZAMKNIĘTY]Nie wiem gdzie mam to napisać to piszę tu !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym serdecznie przeprosić za moje zachowanie wszystkich graczy cod 400 jak i cod 801 , Wkońcu dotarło do mnie jak trudnym jestem graczem . chciałbym serdecznie wszystkich was przeprosić za psucie wam gry , chcę się zmienić już nie będę wam utrudniamł gry , szczególnie chciałbym Mont3 przeprosić za tą skargę w której nie miałem dowodów na jego winę. Jeszcze raz was Wszystkich przepraszam a żebym nie zapomniał tu też chcę przeprosić Rybsona  i Storma za te stare ss . Przepraszam za moje zachowanie obiecuję że się zmienie dajcie mi tylko tydzień czasu . 

 

                                                  Pozdrawiam i Przepraszam

Edytowane przez Winn3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heh Czesterek ja nie lubię jak ktoś się tak zachowuje i to bardzo, ale każdy robi błędy i jeśli chodzi o mnie to wystarczyło by jakbyś do mnie napisał i tyle ja tam kłopotliwy nie jestem i przyjmuje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeprosiny przyjęte. Mniej fleszy z Twojej strony i bedzie ok..  Następnym razem pisz na priv do osób które chcesz przepraszać :D 

@M a m c i a przeprosiny dotyczą też graczy Twojego serwera, przekaż im xDDD 

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...