Skocz do zawartości
MamLambo

[ZAMKNIĘTY]Zmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam zmienić 3/4 adminów którzy zakładają się o to kto dostanie scr jako pierwszy.  CodMod 400lvl

Wr4!th^

(To chyba twój 2 steam bezi ? )  

       

Edytowane przez MamLambo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


29 minut temu, MamLambo napisał:

Polecam zmienić 3/4 adminów którzy zakładają się o to kto dostanie scr jako pierwszy.  CodMod 400lvl

Wr4!th^

(To chyba twój 2 steam bezi ? )  

       

Jeśli już mówisz o mnie to przedstaw dowody, że zaistniała taka sytucja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W zasadzie czemu sie dziwisz, że dostałeś ss od admina, skoro poprzednich nie wstawiłeś, a dostałeś UnBana tylko dlatego, bo go wykupiłeś. 

Każdy admin ma prawo sprawdzić gracza poprzez zrobienie mu screenów, wstawiłeś je dostałeś UB. Teraz twierdzisz, że admini sie umawiają "kto pierwszy ten lepszy" zgaduje, że słyszałeś o tym na ts. Masz własne zdanie czy zawsze sugerujesz się tym kto coś mówi? Po rozmowach z Tobą twierdzę, że gnasz jak głupi w to co ktoś mówi "Heh słyszałem od adminów, że aquax ma gdzieś sprawy forum i zagląda raz na 3 dni" Jak będziesz tak ślepo wierzył każdemu na słowo w internecie to trochę słabo. Przecież w internecie każdy mówi prawdę*. Admini powiedzieli Ci również, że to ja Ciebie zbanowałem, super że uwierzyłeś to nick zupełnie kogoś innego :)

Nie twórz tematów o ile nie masz dowodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@MamLambo to, że wykupiłeś UB nie znaczy że masz jakiś immunitet. Wręcz przeciwnie. 

57 minut temu, MamLambo napisał:

Polecam zmienić 3/4 adminów którzy zakładają się o to kto dostanie scr jako pierwszy.

Nie zmienię, bo dzięki temu wygrałem paczkę żelków które właśnie zajadam. Wiedziałem że @RYBSON jest miętki i je zrobi.

A tak na serio - nie wiem po co ten temat, jaki jest jego powód ale jestem pewny jednego - nie ma tu nad czym dyskutować. Miałeś perma, kupiłeś UB, stałeś się NORMALNYM graczem i admini mają prawo Ci trzasnąć ssy jeśli podejrzewają Cię (nadal) o granie na haxach. Proste i logiczne.

"Propozycja" odrzucona.

PS. Ale mam własną propozycję - może zajmij się sobą, swoimi banami i screenshotami, żeby nie było powtórki z rozrywki (perm za nie wstawione ssy).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...