Skocz do zawartości
mahmol

[ODRZUCONE]odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: mahmol

Godzina, data zdarzenia: 06.12.2017 - 19:16:58

Mapa:Multi-Head.pl [COD 801][RESET LVL LISTOPAD][CS:GO]1shot1kill.pl (de_eldorado)

STEAM_ID / IP:STEAM_0:0:184697022

Uzasadnienie: nie byłem odpalony grałem czysto a dostałem perma

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@mahmol Pierwszego bana dostałeś za "ping" na 5 minut,ale po chwili wpadłeś na serwera i grałeś dalej,nawet nie pytałeś o powód bana.

Zatem dostałeś bana z powodem "Aktywny ban" dlatego,że nie odczekałeś 5 minut które zostały na Ciebie nałożone tylko od razu wpadłeś na serwer.

Reszta banów to łańcuszek tego co napisałem wyżej. Jestem świadomy,że mogłeś nie wiedzieć,że Twoj SID się samoistnie zmienia,albo to wiedziałeś i bezczelnie wchodziłeś na serwer,ale wnioskując po tym co pisałeś, to nie byłeś tego świadomy. Rozumiem gdybyś odwołał się po pierwszym banie za "ab",to jeszcze można byłoby to jakoś ogarnąć gdybyś napisał co i jak,ale to już jest ban nr 4. Więc ja już tu nic do gadania nie mam,ja tylko robiłem to co do mnie należało. Może ktoś się zlituje nad Tobą i da Ci UB,tyle ode mnie. ;) 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nauczka dla nieuczka - wchodząc na serwer jesteś zobowiązany znać jego regulamin. Nie ma wyjątków od reguły, musisz odkupić winy robiąc 100 reklam dla sieci lub możesz je wykupić poprzez wysłanie sms. 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...