Skocz do zawartości
Skwarka

[ZAAKCEPTOWANE]Podanko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Skwarka
Wiek:20
Doświadczenie (w byciu adminem): Diablo Mod ....... dawna :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 (kwestia przypomnienia)
Staż w CS-sie: około 4-5 Lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Też się zastanawiam w sumie :D Myślę że mógłbym pomóc w prowadzeniu serwera iż jak wiecie jest trochę ludzi którzy strasznie uprzykrzają  jak i mi tak i wam grę .
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  W Obecnej chwili jestem dostępny od rana do nocy . Natomiast od stycznia wracam do pracy i bedzie to okolo 3-4 h dziennie
Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/Skwarka/80.72.34.124:27034/

Kontakt : Forum , Fb, Kom . Wszystko jestem w stanie podać w wiadomościach prywatnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


* Wiek +

* Amx +

* Steam +/-

* GT +

Jestem na tak. Pomocna dłoń zawsze sie przyda , gracze raczej cie lubią. Jestes NoLife <3

Edit: Racja nie masz oryginalnej wersji steam. Nie zwróciłem uwagi iż nie podales link do steam. Lecz to nie zmienia mojego zdania na twoje podanie. Jestem za dwu tygodniowym okresem próbnym.

Edytowane przez Igrekzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z mojej strony jest neutral.

Wymagania spełniasz (steam!!!!), na serwerze jesteś lubiany i nie mam ci nic do zarzucenia, po za tym nieszczęsnym steamem.

Jeśli tylko zakupisz CS'a z automatu daje tak, póki co mogę się przyglądać temu co dalej się wydarzy i życzyc ci powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak, przez te pół roku przyjęłam 3 podania bez steam, po rozmowie z Nimi obiecali zakupić cs 1.6 na steam i dotrzymali słowo ( szanuję ludzi którzy są wobec Mnie uczciwi i dotrzymują słowo ). A drugą rzeczą jest, że jak nie byłam Opiekunką tego serwera kilka podań były akceptowane, gdzie gracz nie posiadał tego steama z oryginalną wersją cs 1.6, ale miał bardzo dobrą aktywność, nie sprawiał problemów to się brało takich. Rozmawiałam z @Skwarka i obiecał Mi że zakupi w przyszłym tyg już, jeszcze ostatnio nie było wgl adminów, krucho było strasznie. Teraz zmieniło się to o 360 stopni, Ci aktywni, bezproblemowi składają podania, ino takich brać. Mam nadzieję, że @S0B0T4 Mnie nie zje. Wszystkie wymagania spełnia, i wiem że Mnie nie zawiedzie z tym cs na steam.

Więc witam w zespole :) Zgłoś się do Mnie na pw/steam.

 

Edytowane przez L a l c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...