Skocz do zawartości
windY VAC

[POZYTYWNE]odwołanie o bana windY VAC

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: windY VAC 

Data: godz.15:45 dzień.02 MM.12 rok.2017 

Mapa: de_cache 

Steam ID/IP: http://steamcommunity.com/profiles/76561198448622150/ 

Uzasadnienie: Dobry Wieczór 

Grałem sobie na serverze i podskoczył mi ping strzeliłem i siadła mi fartowna głowa przez ściane (mój internet jest zawodny). Niestety dostałem bana chociaż nie ma cheatów . Prosze o rozpatrzenie mojego tematyu i Pozdrawiam :D.
 

 

 

Edytowane przez windY VAC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 godzin temu, Bene napisał:

@Bart3k zapraszam z dowodami na winę gracza - 24h. @Arcanos ostatnia aktywność admina to 12 listopada....

Cóż czekamy na Bartka, napisałem mu na Steam, także cierpliwości. 

Tak na forum był 12 listopada. Nie wiem, jak w 1.6 jest z adminami, czy mają obowiązek wchodzić na forum, czy nie. U mnie nie ma takiego przymusu, jako admin ma być aktywny na serwerze, a czy będzie aktywny na forum, to zależy już tylko od niego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, Arcanos napisał:

Nie wiem, jak w 1.6 jest z adminami, czy mają obowiązek wchodzić na forum, czy nie. U mnie nie ma takiego przymusu

Nie ma u mnie  u Was. Serwery są na MH i zasady z MH również i na serwerach CS:GO obowiązują tak samo. Admin ma przynajmniej raz dziennie zaglądnać na forum żeby chociaż skontrolować czy nie ma skarg/odwołań w których musi się wypowiedzieć.

Poucz adminów odnośnie regulaminu forum i regulaminu admina. Ja ich dzisiaj skontroluję. Kogo na forum nie było dłużej niż 24h - dostanie ostrzeżenie. Są admini którzy od miesiąca serwera nie widzieli a mają rangę - coś mi się zdaje że dzisiaj będzie ciężki dzień dla serwerów CS:GO.

PS. Posty edytujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Arcanos napisał:

Spokojnie. Ja jestem często na forum i zawsze informuje adminów o takich sprawach na pw. 

Każdy admin musi zaglądać przynajmniej raz dziennie na forum. Obowiązek jest nakładany na sieci, nieważne czy to 1.6 czy cs go. 

Także czekamy.

Edit.

@SUNN. :error:

Edytowane przez Bezzi ^_^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, SUNN. napisał:

Nie ma u mnie  u Was. Serwery są na MH i zasady z MH również i na serwerach CS:GO obowiązują tak samo. Admin ma przynajmniej raz dziennie zaglądnać na forum żeby chociaż skontrolować czy nie ma skarg/odwołań w których musi się wypowiedzieć.

Poucz adminów odnośnie regulaminu forum i regulaminu admina. Ja ich dzisiaj skontroluję. Kogo na forum nie było dłużej niż 24h - dostanie ostrzeżenie. Są admini którzy od miesiąca serwera nie widzieli a mają rangę - coś mi się zdaje że dzisiaj będzie ciężki dzień dla serwerów CS:GO.

PS. Posty edytujemy.

A wiec tak. 

Po 1. Powiadomię adminów.

Po 2.  Admini maja prawo zmieniać nick na serwerze, dlatego GT często się zmienia oraz nie pokazuje ilości przegranych minut.

Po 3.  Pisząc do mnie teks "coś mi się zdaje że dzisiaj będzie ciężki dzień dla serwerów CS:GO" Co Ty chcesz mi zagrozić? 

A jeśli po prostu źle prowadzę serwery, zawsze możecie mnie zdegradować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, Arcanos napisał:

Po 2.  Admini maja prawo zmieniać nick na serwerze, dlatego GT często się zmienia oraz nie pokazuje ilości przegranych minut.

Dlatego muszą je podsyłać. Na innych serwerach to działa i jest spoko ;]

15 minut temu, Arcanos napisał:

Po 3.  Pisząc do mnie teks "coś mi się zdaje że dzisiaj będzie ciężki dzień dla serwerów CS:GO" Co Ty chcesz mi zagrozić? 

Nie. Dopóki wszystko jest w porządku, nikomu ani nie grożę ani nie zagrażam.

15 minut temu, Arcanos napisał:

A jeśli po prostu źle prowadzę serwery, zawsze możecie mnie zdegradować

Tu raczej chodzi o działy serwerów CS:GO, niejasności w gronie adminów i nieprzestrzeganie regulaminu forum/adminów. Serwery nie mają nic do tego. Nikogo nie będziemy degradować, wystarczy uporządkować sprawy serwerów. Nie może być tak, że rangę admina ma ktoś kogo na MH od dawna nie ma. Są zasady których ściśle przestrzegamy i nie widzę powodów żeby robić wyjątki dla wybranych serwerów (tym bardziej że mamy je rozkręcać a nie zapełniać adminami-widmo).

 

@JLO zareagował na mój post wcześniej i jakoś krzywda mu się nie stała :P Odpisał, wyjaśnił i wszystko jest jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 minut temu, Bezzi ^_^ napisał:

@Arcanos Admin był w temacie bez odzewu. 

Zdejmuje bana do końca 24h w razie wu nałoże z powrotem. Nie ma na czekać skoro gracz ma czekać, a admin olewa sprawe.

Oki. Admin był, ale napisał odpowiedź w zgłoś odpowiedź, zamiast napisać w post. 

Z drugiej strony wspominał coś o rezygnacji. Poczekajmy do końca 24 i daj ub 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...