Skocz do zawartości
Corny

[POZYTYWNE]dz!ĸ™

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:  dz!ĸ™

Godzina, data zdarzenia: 18:20

Mapa: Cache

STEAM_ID / IP:  STEAM_1:0:240717228

Uzasadnienie: Dobry wieczór, szanowna administracjo przed chwilą spotkała mnie strasznie nie miła sytuacja, ponieważ iż zostałęm zbanowany na waszym serwerze przez S.P Jlo.

Podejrzewam że zostałem zbanowany ponieważ iż raz lub dwa nie sprawdziłem pozycji i wybiegłem akurat na przeciwnika w celowany, sądze iż S.P Jlo nie powinna mnie banować patrząc tylko na jedną runde na mnie. Jeśli administracja po obejrzeniu demka które też nie zostało mi nagrane stwierdzi że jestem oszustem, to prosze S.P o linka do demka, ponieważ sam z chęcia sprawdzę.

I nie widział bym sensu w cheatowaniu na ffa,  już wolał bym na Matchmakingu.

Jeszcze jedna sprawa bo zapomniałem, mam suprema, moge dać screena :).

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru, Maciej.

Edytowane przez Corny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demka nie kręciłem. Ban został nałozony po dluzszym ogladaniu nie po jednej rundzie. Grales bardzo dziwnie, poruszałeś sie słabo, a movement wiele mowi. +/- 200 h na steam w cs go. Ja jak i 3 moich znajomych stwierdzilismy ze grasz bardzo dziwnie i smierdziało nam wh. PS. co znaczą dowody? nie stałem za nim i nie patrzylem mu w monitor, proszę innych adminow o obejrzenie dema w tych godzinach i ich opinie. Wg mnie pan dz!k gral bardzo podejrzanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, JLO napisał:

Demka nie kręciłem.

To Twój obowiązek skoro banujesz.

6 minut temu, JLO napisał:

PS. co znaczą dowody? nie stałem za nim i nie patrzylem mu w monitor

Dowody to demko, które musisz mieć podczas banowania drogi adminie.

7 minut temu, JLO napisał:

proszę innych adminow o obejrzenie dema w tych godzinach i ich opinie

Gdzie to demko? Może raczysz je nam dać czy także nie jest to w Twoim interesie? 

Czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem S.P JLO, tak więc czekam na dalsze opinie adminów.

Przeprszam mój błąd  w takim razie, ja zauważyłem poprostu jak weszłaś i nagle na spectie, może poprostu wciągnołęm się w gre i straciłem rachube czasu, i też pewnie dlatego zdawało mi sie że przez jedną runde.

Movement miałem słaby bo mówiłem wchodząc, że przyszedłem sie rozgrzać.

+/- 200h Nowe konto młodszego brata i boostuje mu do Global Elite.

Dowody znaczą wiele, bo widząc je moge wysunąc jakąś obrone, a tak to sie skonczy że obejrzy 2 S.P Adminów i dostane bana i nawet nie będe sie mógł spróbować obronić.

Pozdrawiam i życze całęj Szanownej Administracji miłęgo wieczorku.

Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Corny napisał:

Dowody znaczą wiele, bo widząc je moge wysunąc jakąś obrone, a tak to sie skonczy że obejrzy 2 S.P Adminów.

Demko oceniaja UBT nie admini.

Cierpliwość proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Bezzi ^_^ napisał:

Demko oceniaja UBT nie admini.

Cierpliwość proszę.

Nie spieszy mi sie, ponieważ wiem że też innych osób wiele potrzebuje pomocy na forum.

Pozatym S.P Bezzi widać że S.P JLO się nie spisał i teraz trzeba demko odzyskiwać, też z tego powodu jestem cierpliwy.

Jeżeli UBT sprawdza demko, to przepraszam mój błąd, licze tylko na dokładne sprawdzenie, ponieważ S.P JLO i tak już narobił mi tak na serwerze że jak wejde, strzele coś dziwnego to ludzie którzy dziś byli przy banie będą mówili "o to ten cheater, pewnie znowu odpalony".

Pozdrawiam, Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi ^_^ @JLO

Dema są nagrywanie automatycznie i każdy mecz jest zapisywany tu :

http://637681.node45.pukawka.pl

A gdzie znaleźć link do tych nagrań, a no wystarczy kliknąć w tabeli serwerów na GOTV przy danym serwerze. 

Dlatego też niekoniecznie trzeba nagrywać demka, skoro są one nagrywane automatycznie i zapisywane na hostingu. 

Ja jeszcze nie oglądałem demka, bo jest 8 rano i jeszcze śpię. 

 

PS: Jeśli admini muszą nagrywać demka, powiadomię ich. 

Edytowane przez Arcanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


54 minuty temu, JLO napisał:

Nie nagrywałem demka, ponieważ tak jak napisal Arcanos, są one nagrywane automatycznie i są ogólno dostępne :) 

 

   http://637681.node45.pukawka.pl/dem-de_cache-1512923520-1512927000.zip     http://637681.node45.pukawka.pl/dem-de_mirage-1512924060-1512924780.zip 

Teraz drugi etap - rozpisz demko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Bezzi ^_^ napisał:

Teraz drugi etap - rozpisz demko :)

No tym to już chyba zajmuje się ubt? 

Ja oglądałem demko.

Z tegi co widziałem większość sytuacji była okej, chyba jedna, czy dwie sytuacje miał dziwne. Ten materiał nie wystarcza aby został ban. 

Daje ub. Można zamknąć temat. 

 

PS: Zaznaczam, że ubt Cs Go był tworzony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, Arcanos napisał:

No tym to już chyba zajmuje się ubt? 

Ja oglądałem demko.

Proszę Cie i adminów żebyście zapoznali sie z tematami admina które są w dziale globalnym jak i również z regulaminem administratora.

"UBT zwolnione jest ze sprawdzania demek przedstawionych przed admina, jeżeli ten nie uzupełnił wzoru bądź nie przedstawił rozpiski demka."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi ^_^ Oki masz rację, także czuj się zwolniony z obowiązku oglądania dema.

Ja na razie jestem OP serwera i adminów także którzy banuj osoby. I jeśli ubt jestem zwolnione z tego, aby rozpatrzyć demo, robię to ja i nawet z ochotą. To ja biorę odpowiedzialność za adminów, bo ja na te rangi ich awansowałem. 

Sprawa wyjaśniona. 

Temat do zamknięcia. Gracz dostał ub. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...