Skocz do zawartości
Winn3R

[ODRZUCONE]To już jest jakiś żart i to nie śmieszny ...

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:   Czest3r 

Godzina, data zdarzenia:       2017-12-10

Mapa: de_westwood 

STEAM_ID / IP:    Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1116013922 '            Your IP : ' 83.7.172.23 

Uzasadnienie: i znowu ban za miny jestem ciekawy gdzie mina była nie do obejścia lub nie do przeskoczenia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To że ja dałam bana to już napisze żeby szybko zakończyć temat postawiłeś tak miny że nie dało się obejść o to dowody http://www65.zippyshare.com/v/pif4Ldx3/file.html. No chyba że mam problemy z oczami i jako stały gracz Snaper czy Komendant wiesz doskonale gdzie można a gdzie nie. I dla Mnie to już jest śmieszne, tłumacząc że się zmieniłeś. Ok jeżeli masz rację kładzenie min w takich miejscach to rób tak dalej. 

Nie rób spamu, masz opcję edytuj.

Edytowane przez L a l c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dało się przeskoczyć to w czym problem ...

I się zmieniłem uwierz tylko że teraz więcej czasu spędzam na cod 400 a tam jest to dobrze zrobione bo minę się musi dać obejść lub przeskoczyć a tu jak się nie da jej obejśc to już wielki problem Boże...   

Przeskoczyć się dało bo był odstęp między nimi co dobrze widać na ss które Lalcia zrobiła , więc Skwarka nie gadaj głupot bo może ominąć lub obejść się ich nie dało ale przeskoczyć je mogłeś bez problemu ..

Edytowane przez Winn3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam że sie wcinam . Zobacz chłopie jak mielibyśmy ją obejść lub przeskoczyć postawiłeś 3 sztuki jedna po drugiej obok więc to nie możliwe . Popieram Ban zaslużony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Min nie wolno stawiać w ŻADNYCH PRZEJŚCIACH" coś jest tutaj nie jasne? 

Na dowodach widać winę gracza.

Ban słuszny. 

@Skwarka jeżeli temat Cie nie dotyczy ani nic sensownego do niego nie wniesiesz to proszę się nie wypowiadać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...