Skocz do zawartości
Apecio

[ODRZUCONE]Superpecio

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:   Superpecio 
Wiek:   19 
Doświadczenie (w byciu adminem):    Na kilku serverach bylem typu (cod mod, hns , Surf, ffa)
Znajomość AMXX (W skali 1-10):    5 ^^
Staż w CS-sie:      zeby nie sklamac 8-9 lat z czego steam od 5 lat na którym mam prawie 3 tys godz w cs.
Steam / NonSteam:      oczywiście ze steam http://steamcommunity.com/id/Aepcio/
Dlaczego Ty:     myślę ze przyda się doświadczony gracz  w administracji.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:   obecnie do końca msc mogę siedzieć 24/7 ^^  potem to z 2-5 godz
Kontakt:  Steam, fb, forum, gg 
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Superpecio/80.72.34.124:27034/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE. Grasz na serwerze zaledwie tydzień ,brak ci kultury chodzi o ubliżanie mi na steam. To jest tylko moje zdanie niech sie wypowiedza jeszcze inni @L a l c i a @Skwarka 

Edit: @nomna nie ubliża? Nie wiesz wszystkiego

@Bacior Wiem ze to nasza prywatna sprawa. To jest moja prywatna opinia.

@DajzSiebieWszystko frekwencja wynika z tego ze admini wrocili do prac zawodowych. A pozatym wiesz tyle co ci powie pecio wiec cii

A czy ktoś mowi ze on wyzywa graczy?

Edytowane przez Igrekzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na NIE . Tak jak kolega napisał wyżej jest zbyt krotko na serwerze . No i te nieszczęsne ubliżanie . Admin musi być wzorem do naśladowania a nie kimś komu ja ciągle zwracam uwagę za brak kultury (Przekleństwa nagminne i obraza graczy ) . 

Edit: @nomna Uwierz nie wiesz wszystkiego .

Co o tym myślicie ? @L a l c i a  @S0B0T4

Dowody : Zauważam po prostu jego zachowania i wulgarność do innych jak i brak szacunku . 

Edytowane przez Skwarka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra dobra, robi się nie przyjemnie. Ja obserwuję od wczoraj podanie, nawet za 4 dni mogłabym rozpatrzyć, rozumiem chcieliście dobrze, ale po co wszyscy Mnie oznaczacie. Jeżeli piszecie tak jak mówicie to proszę o dowody demko, ss cokolwiek.

Cytat

Admin musi być wzorem do naśladowania a nie kimś komu ja ciągle zwracam uwagę za brak kultury (Przekleństwa nagminne i obraza graczy ) . 

@Skwarka napisałeś coś takiego, to czemu w bansie nie ma bana za kulturę + obraza graczy? Rozmawiacie na serwerze, śmiejecie się. A tu takie coś, więc czekam na jakiekolwiek dowody to co napisaliście! Nie będę przeglądać 50 demek z HLTV, przecież jako admini jesteście zobowiązani do nagrywania własnych więc jeżeli takie macie proszę o podesłanie Mi na PW. 

@Igrekzet @Skwarka @.::HOUSE::. DOWODY.

Edytowane przez L a l c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Igrekzet napisał:

Jestem na NIE. Grasz na serwerze zaledwie tydzień ,brak ci kultury chodzi o ubliżanie mi na steam. To jest tylko moje zdanie niech sie wypowiedza jeszcze inni @L a l c i a @Skwarka 

Edit: @nomna nie ubliża? Nie wiesz wszystkiego

Igrek to, że się ciśniecie na steam to wasza prywatna sprawa, nie zrozum mnie źle ale takie moje zdanie. 

 

Teraz, Skwarka napisał:

Również jestem na NIE . Tak jak kolega napisał wyżej jest zbyt krotko na serwerze . No i te nieszczęsne ubliżanie . Admin musi być wzorem do naśladowania a nie kimś komu ja ciągle zwracam uwagę za brak kultury (Przekleństwa nagminne i obraza graczy ) . 

Edit: @nomna Uwierz nie wiesz wszystkiego .

Co o tym myślicie ? @L a l c i a  @S0B0T4

Dowody : Zauważam po prostu jego zachowania i wulgarność do innych jak i brak szacunku . 

Godziny godzinami ale powiedzcie mi panowie gdzie jest ban za kulturę skoro jest taki arogancki w stosunku do graczy? 

 

Ja jestem na tak

+Wiek

+Steam

+Ogarnięty 

Nie wiedzę żadnych przeszkód, żeby dać mu szansę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. Wiek się zgadza ma steama i wcale nie wyzywa graczy ja nwm skąd te głupie oskarżenia. Często przebywa na serwerze i przydał by się jakiś admin bo ostatnio jest mała frekwencja na serwerze administratorów. I bardzo często się zdarza że dzieci wchodzą i pieprzą głupoty a jak sie im zwróci uwagę to  zaczynają najeżdżac na rodziców i to jest nie do ogarnięcia. Nie widzę problemu żeby miał tego aministratora ? tyle z mojej strony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...