Skocz do zawartości
Winn3R

[ODRZUCONE]Przejście, odwołanie od bana.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:  Czest3r 

Godzina, data zdarzenia: 2017-12-11

Mapa:  fy_snow

STEAM_ID / IP:    [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1116013922 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 83.27.45.104 '

Uzasadnienie: Witam wiem że ban 5 minutowy , ale teraz to nie było na 100% przejście , miny dało się ominąć jak i przeskoczyć tylko adminkowi się pod nogi nie chciało patrzeć to mnie zbanował , proszę tego typa co się zwie adminem o dowody ... Proszę tylko tego adminka żeby nie pisał że na 5 minutowego bana dowody są nie potrzebna , bo jak nie ma dowodów to wychodzi na to że ban bezpodstawnie dany i tak każdemu można bana na 5 minut wlepić ..  Ps. fajny z Ciebie admin Igrekzet  gościu dodał  podanie na cod801 a ty go bezpodstawnie oskarżasz ciekawe czy tu masz swoje dowody na moją winę ...  Igrekzet przyznałeś się na cod 801 że dowodów nie masz na moją winę , to czemu nie masz odwagi wejść tu i to napisać ...

Edytowane przez Winn3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brak dowodów Nie pomyślałem że za bana 5 min pojdzie po ub. Lecz kładziesz mine na minie lecz to jest zakazane. Zostało mi tylko jego słowo przeciko mojemu. Nie czuje sie jakby to był ban bezpodstawny ponieważ mina na minie była w przejsciu może i była do przeskoczenia lub ominięcia . @Winn3R przeczytaj regulamin mina na minie jest zakazana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napewno miny na minie nie położyłem więc nie kłam ...  teraz takie głupoty wygadujesz żeby wyszło na twoje ... Ani razu od  kąd wszedłem na ten serwer od dłuższego czasu i postanowiłem że się zmienie nie położyłem miny na minie więc głupot nie wygaduj nie była w przejściu mogłeś ją przeskoczyć lub obejść ale jak się pod nogi nie patrzy to się w nie wpada ...  I jak byś chciał wiedziieć to regulamin czytałem i wiem że mina na minie nie może być i tak ich nie kładłem więc gówniarzu nie kłam ... I nie słowo przeciwko słowu tylko dowodów nie masz to bana bezpodstawnie mi dałeś ...

Edytowane przez Winn3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


26 minut temu, Winn3R napisał:

wiem że mina na minie nie może być i tak ich nie kładłem więc gówniarzu nie kłam ..

Ponoć miałeś się zmienić... Nawet jakieś przeprosiny pisałeś. Nie rzucaj słów na wiatr.

Ban dawno temu minął, a ja nie zamierzam czytać Twoich kolejnych pocisków w stronę adminów. Sam sobie zszargałeś reputację to teraz wszyscy Cię na serwerze pilnują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...