Skocz do zawartości
head1

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Szczelam Dupszoty
Wiek: 17,5 lat
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem kiedyś tutaj adminem, oraz na kilku innych serwerach (only dd2, cod mod itp), posiadałem własny serwer cod mod, oraz były współwłaściciel cod mod + zombie :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę, że ok 8/10
Staż w CS-sie: Oj, już od ładnych kilku lat, oczywiście z przerwami
Steam / NonSteam: Nonsteam
Dlaczego Ty: Często siedzę na serwerze i widzę, jak ktoś łamie regulamin (miny w przejściu itp), więc mógłbym temu zaradzić, jestem dosyć kulturalny, nie wyzywam (jak to inny potrafią), znam się dosyć dobrze
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy kiedy, ale myślę, ze dziennie ok 2-3h :D 
Kontakt: GG, Fb i oczywiście forum 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Szczelam Dupszoty/80.72.34.124:27034/

Dodam, że kiedyś byłem tutaj adminem i nie było na mnie żadnych skarg itp

Pozdrawiam!! :0dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie 

- wiek:  +

- Znajomość AMXX:  +

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia:  

10 minut temu, head1 napisał:

Dlaczego Ty: Często siedzę na serwerze i widzę, jak ktoś łamie regulamin (miny w przejściu itp)

4,2 godz w tyg od 10 dni słaba aktywność (to naprawdę często )

- Obowiązkowo aktywne konto steam : -

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie 1 hm w Maju tego roku podałeś 16 lat a teraz nagle 17,5? No szybko się starzejesz :) Aktywność strasznie kiepska, steam dobrze wiesz że trzeba go mieć i przez te 7 miesięcy nie załatwiłeś Go? Kiepsko. A po drugie piszesz że nie było na Ciebie żadnej skargi, a oczywiście była :) Nie rozumiem, dlaczego piszecie że dziennie siedzicie 2-3h jak na GT wszystko widać :/ Podanie zamykam na tydzień i popraw aktywność, jeżeli ją poprawisz ponownie otworzę Twoje podanie. No i steam z oryginalną wersją cs 1.6 jakbyś ogarnął było by super. 

Edytowane przez L a l c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...