Skocz do zawartości
Eli1974

[ODRZUCONE]Ban

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza: Eli

Godzina, data zdarzenia:Nie wiem nie było mnie na serwie

Dowody:Brak

Świadkowie:Brak

Uzasadnienie:Dostałem perma niby za atmosferę ale to chyba coś mu się pomyliło bo regulamin jest jasny!Pierwszy raz widzę coś takiego i jeśli chodzi o czas odwołania to nie miałem na to wpływu forum odmawiało mi dostępu, bo coś z kontem było narobione musiałem zakładać 2gie. A tu dowody

https://ibb.co/bCdRFR

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Eli1974 napisał:

jeśli chodzi o czas odwołania to nie miałem na to wpływu forum odmawiało mi dostępu, bo coś z kontem było narobione musiałem zakładać 2gie

Po awarii forum nie odzyskałeś starego konta i dlatego nie mogłeś z niego korzystać.

2 godziny temu, Eli1974 napisał:

Dostałem perma niby za atmosferę ale to chyba coś mu się pomyliło bo regulamin jest jasny!

Jest jasny, ale:
Perma miałeś obiecanego ode mnie od dawna (bardzo dawna) jeśli nie będę widział poprawy w Twoim zachowaniu, czyli:
- obrażanie graczy/odpałów - każdemu może się zdarzyć 
- brak reakcji na polecenia admina 
- nierzadko spam na u@, ponaglanie i  ignorowanie say@ i psay 
- notoryczne zgłaszanie cziterów przez mikro 
- wieczne nadawanie że admini się do niczego nie nadają (bo nie banują na Twoje życzenie), że reagują wolno (Halo, muszą sprawdzić), wymuszanie banów na ślepo
- notoryczny płacz, nadawanie że X i Y to odpał bo dostał flesza i Cię zabił, że Z nie ma głowy, że lagi, że serwer popsuty itp. itd. - graczom nawet /mute nie pomaga, bo zazwyczaj to robisz w czasie 5s infa po śmierci, które mute nie obowiązuje. Admini zmutować Cię nie mogą bo muszą pilnować żebyś nie obrażał.
- Twoje zachowanie i złośliwości wobec graczy/administracji zaczęły doprowadzać do tego że ludzie po prostu wychodzili z serwera. Okej, zdarzało się, że rano czasem Ty ich na ten serwer zbierałeś - przyznaję. Ale za to popołudniami było wręcz na odwrót.

Ktoś powie że hurr brak banów w bansie durr - na przestrzeni lat i resetów bansa trochę tych banów się nazbierało.
Ale tutaj muszę nawiązać do jeszcze jednej rzeczy - groźby i działanie na rzecz sieci. Otóż od jakiegoś czasu po otrzymaniu bana Eli bardzo lubi już poza serwerem grozić mi, Czarnej, Aquaxowi albo i całej sieci MH że Nas znajdzie, dojedzie i zniszczy, a sieć zaora. Po części już zaczął to robić - czemu o tym nie wspomnisz Eli, że wrzucasz na jakieś stronki pociski na Multi-Head i osoby związane z serwerem?  Jak to było? Albo UB albo niszczysz sieć?

Pytasz dlaczego perm: 
1. Miałeś obiecanego - ile to już razy obiecałeś poprawę...
2. Dostając perma musiałbyś się odwołać - może to jakoś do Ciebie dotrze jak będziesz musiał dokonać rachunku sumienia tutaj.
3. Tak czy siak reset bansa niedługo...

Od 2 dni jestem prawie od rana do późnego wieczora na steamie - dopiero jak sam do Ciebie napisałem, to przyznałeś że nie możesz napisać odwołania (z czym Ci oczywiście pomogłem) no ale wygodniej było przyjąć stanowisko że wywaliliśmy Cię z serwera i z forum a sio! bo mamy taki kaprys, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To dla haxów 3 h a dla graczy bez haxa perm mądre rozumowanie,poza tym niby że ktoś ma do mnie żal że se gram i gadam nie raz mówiłeś do graczy że jest funkcja mute??!!! Tego z palca nie wysysam.A co do zgłoszeń haxa jak widzę typa że na pełnym fb wychodzi bramą i zabija 2 graczy to to jest czysty gracz?? Wystarczy sprawdzić htv ale po co?! Jak jest bund taki jak "Czysty" daję info to nawet nie jest sprawdzany tylko odrazu widzę na monitorze w tej samej chwili "czysty " Teraz tak na marginesie jak był sprawdzany i był czysty nie znaczy że teraz jest czysty!A co do tego rozumowania jak byś dostał perma za nic w dodatku GDZIE MNIE NIE BYŁO NA SERWIE to myślisz że ten ban jest z d.....??czemu nie dałeś bana jak niby była taka akcja ? i czemu perm a nie 3h ?wiesz dobrze i inni wiedzą o co tu biega i kogo leję, i tak właśnie pomyślałem że to zastało zrobione na złość,ty tak samo byś pomyślał jak wielu innych graczy by nie było odwołania to mu zablokować forum i tak pomyślałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, Eli1974 napisał:

To dla haxów 3 h a dla graczy bez haxa perm mądre rozumowanie

Perm jest za granie na haxach, za wejście z haxami wystarczy parę godzin. Po usunięciu może wrócić na serwer i grać czysto. Jak nie usunie i wróci z haxem - znowu dostanie bana. Nie my jedyni nie dajemy permów tylko kilka minut lub godzin za próbę wejścia na serwer z niedozwolonym oprogramowaniem. Poza tym bans to lepiej znosi.

9 minut temu, Eli1974 napisał:

poza tym niby że ktoś ma do mnie żal że se gram i gadam nie raz mówiłeś do graczy że jest funkcja mute??!!!

A czytałeś co Ci wcześnniej napisałem? Cytuję:

Cytat

graczom nawet /mute nie pomaga, bo zazwyczaj to robisz w czasie 5s infa po śmierci, które mute nie obowiązuje. Admini zmutować Cię nie mogą bo muszą pilnować żebyś nie obrażał.

Chcąc nie chcąc każdy Cię musi słyszeć choćby i te newralgiczne 5 sekund. Niektórzy czasem wolą po prostu wyjść. M.in. to określiłem jako "negatywny wpływ na atmosferę serwera". Wprowadzasz nerwowość.

11 minut temu, Eli1974 napisał:

A co do zgłoszeń haxa jak widzę typa że na pełnym fb wychodzi bramą i zabija 2 graczy to to jest czysty gracz??

A widziałeś jak dostał tego flesza? Czy aby na pewno miał full? Pobierz sobie swoje HLTV i zobacz jak na przykład często fleszujesz galę - rzucasz za plecy raszujących. Twoje wrażenie jest bardzo często mylne, na czym cierpią i admini i gracze. 

13 minut temu, Eli1974 napisał:

Wystarczy sprawdzić htv ale po co?!

HLTV nie rejestruje efektu fleszów. Poza tym gdybym miał za każdym razem biegać za HTLV to nic innego bym nie robił, bo na jednej mapie potrafisz 10-15 razy zgłosić brak flesza u połowy serwera. To co my widzimy ze speca nam wystarczy do werdyktu.

16 minut temu, Eli1974 napisał:

Jak jest bund taki jak "Czysty" daję info to nawet nie jest sprawdzany tylko odrazu widzę na monitorze w tej samej chwili "czysty "

Jeśli właśnie delikwenta sprawdziłem to co Ci mam napisać? Że go sprawdzę znowu mimo że patrzę na niego od kilku minut? Skoro pisze że "czysty"  to znaczy że widziałem jak gra, proste. A Ty tego nie potrafisz zrozumieć od lat.

17 minut temu, Eli1974 napisał:

A co do tego rozumowania jak byś dostał perma za nic w dodatku GDZIE MNIE NIE BYŁO NA SERWIE to myślisz że ten ban jest z d.....??

A i owszem, ban został nadany przez stronę a nie serwer i został dodany po kolejnej już dyskusji na temat Twojego zachowania wobec graczy, adminów i serwera.

18 minut temu, Eli1974 napisał:

wiesz dobrze i inni wiedzą o co tu biega i kogo leję

Błagam, nie ośmieszaj się takimi tezami :D Są gracze którzy o wiele bardziej nas biją i co? Nie dzieje się im żadna krzywda na serwerze. A dlaczego? Bo to nie jest powód dla którego Cię ścigamy.

19 minut temu, Eli1974 napisał:

i tak właśnie pomyślałem że to zastało zrobione na złość

Według ciebie na złość, ja kierowałem się innymi rzeczami. Zaszło to już za daleko.

20 minut temu, Eli1974 napisał:

ty tak samo byś pomyślał jak wielu innych graczy by nie było odwołania to mu zablokować forum i tak pomyślałem.

Ale proszę mi tu nie gdybać. Przede wszystkim to nie łaziłbym po internecie i wypisywał głupot tylko zgłosił się do kogoś po jakieś wyjaśnienia lub cokolwiek. 2 dni byłem na steamie i gdybym ja Cię o to nie zapytał, to byś się nie odwołał.

Tak szczerze, to myślałem że przynajmniej będziesz udawał jakieś katharsis czy coś i wyrazisz jakąś skruchę ale widzę że nadal zupełnie nie dostrzegasz o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...