Skocz do zawartości
marcinq445

[ZAMKNIĘTY]Propozycje ciag dalszy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gadajac z @Wojtyś na ts zaproponowalem co do resetow taka zmiane ze mozna by go uzaleznic nie tylko od lvl ale np. Jesli ktos wbije 400lv to aby reset mogl byc zrobiony musi zdobyc 10k fragow (liczba przykladowa do obgadania)

teraz co do klas

starszy szeregowiec jest premium a ma 1/15 kiedy to zwykly ma 1/13. Placac za klase premium oczekuje ze bedzie ona lepszym odzwierciedleniem zwyklej a w tym przypadku nie do konca tak jest i propozycja taka zeby zamienic te statystyki w tych klasach starszemu dac 1/13 a zwyklemu 1/15

klasa medrzec bardzo fajna ale moim zdaniem wyoadalo by ja w jakis sposob wzmocnic i co najwarzniejsze rozdac moze troche kozystniej statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie wbijanie 400 lvla i odpowiedniej liczby killi jak najbardziej pasuje.

Szeregowa trzeba zenrfic bo jest mocniejszy od Premium. Proponuję zabrać mu apteczke i dac 1/15 z uzi. W ramach rekompensaty można mu lekko zmniejszyć grawitacje.

Mędrca moim zdaniem nie trzeba ruszać.

I jeszcze taka propozycja ode mnie, co Wy na to, żeby zabrać klasie shoter apteczke (która jest słaba, nie oszukujmy się), a dodać 2-3 blyskawice?

Shoterem obecnie nikt nie gra, a myślę, że taka wersja by się bardziej przyjęła. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wojtuś jak dodamy shoterowi 2-3 błyskawice to będzie płacz bo z błyskawicy bd walił jak nw ale no można by przetestować to.

Co do Szeregowca jestem na tak.

Ja bym jeszcze Strażnikowi dodał jakieś pkt staty bo ma bardzo słabe.

A co do resetu to jestem za tym, żeby był tak jak Malu teraz powiedział, że jak 2-3osoby wbiją albo robić reset co równy miesiąc niech gracze którzy mniej grają też mają szanse na wbicie większego lvl. A expa nie opłaca się wbijać bo będzie im jeszcze trudniej a Tobie np. nie zajmie to niecałe 2 tyg tylko z 2,5-3tyg to bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do szeregowca, osłabienie go nie ma sensu, ponieważ stałby się w ogóle nie graną klasą, a przykład Cinka pokazuje, że starszy szeregowiec przez częsty wybuch  i skok naprawdę ma dość sporą przewagę nad szeregowcem, jeżeli oczywiście potrafi grać tymi klasami. Dlatego póki co bym tego nie ruszał.

Medrca rownież na chwile obecną zostawiłbym w spokoju jest ciekawą klasą, tylko tak jak każdą inna trzeba umieć tym grać. 

Monte, strażnik ma dobre statystyki początkowe, ponieważ ma napakowane te, które są konieczne do rozwoju klasy. Jak dla mnie na max hp i wytrzymałości może być naprawdę sporym "czołgiem" dlatego tutaj też bym nic nie ruszał.

 

Jeżeli chodzi o reset wydaje mi się, że nie ma co kombinować odnośnie killi itd. albo regularny reset co określony czas 3 tygodnie 4 tygodnie lub cały miesiąc, albo paru graczy z 400 lvl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Evo tak ale jak on ma 28hp 35wytrz i 5 w kondycje to trochę lipnie w przeciwnieństwie do innych klas non premium które mają po 80-120pkt w statach rozdane to jak na premke troche mało ma, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@MoNt3 Mamy mocniejsze wersje sapera i aspiranta. To czego by nie zrobić mocniejszego elektryka. Przypomnę, że kiedyś elektryk nonpremium miał 3 blyskawice.

Tym bardziej, że błyskawica może zabić tylko jedną osobę w przeciwieństwie do rakiety ruska/a spiranta.

Edytowane przez Wojtyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popieram w 100% wypowiedz @EvO co do klas. Nie widzialem medrca na wysokim levelu, wiec ta klasa moze okazac sie z czasem naprawde bardzo dobra. 

Pomiedzy szeregowcem a starszym jest roznica, jak ktos potrafi grac ta klasa zrobi wielkie rzeczy. 

Klasa shoter jest dobra, nie bedzie zadnych 2-3 blyskawic bo bedzie placzu ze az glowa zaczyna bolec na sama mysl. 

Co do resetu. Teraz reset zostanie zrobiony gdy dwoch albo trzech graczy wbije max lvl (2-3 w zaleznosci ile zajmie to czasu), a od nastepne resety bedą co okreslony czas I zrobimy to najprawdopodobniej co miesiac. 

Zamykam.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...