Skocz do zawartości
PlayerTheCounterStrike :D

[ODRZUCONE]Podanie by PlayerTheCounterStrike :D #2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: PlayerTheCounterStrike :D
Wiek: 16
Doświadczenie (w byciu adminem): Duże, wiele razy już byłem adminem
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie: 5 lat
Steam / NonSteam: NonSteam (oddałem konto Steam koledze z dwoma Cs'ami bo po nowym roku robie nowe konto i kupie cs)
Dlaczego Ty: Na serwerze prawie w ogóle nie grają admini, dlatego chcę pomóc na tym serwerze, jestem osobą, która umie odróżnić gracza z wspomagaczami od zwykłego. ( Moja jedyna wada to jest kultura :( ) Jestem towarzyski, można ze mną normalnie pogadać.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W tygodniu, gdy jest szkoła zawsze znajdę czas na 1 godzinkę gry, w weekend o wiele dłużej, a teraz zaczyna się okres świąteczny to w ogóle będzie dużo czasu.
Kontakt: Forum, Serwer, Poczta, Skype i jeżeli będzie konieczne to Fb. (W konieczności jeszcze mogę założyć konto na STEAM)
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/PlayerTheCounterStrike %3AD/91.224.117.30:27050/

 

Kryteria:

- Wchodzenie raz dziennie na forum;  YES
- Minimum 16 lat;  YES
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;  YES
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;  YES
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;  Moja kultura i będzie GIT :)
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;  -/+
- Minimum 30h przegrane na serwerze;  YES
- Obowiązkowo aktywne konto steam;  Mogę założyć jeśli to konieczne
- Posiadanie mikrofonu;  YES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


L 12/12/2017 - 22:00:24: PlayerTheCounterStrike :D : k***a gosciu off to widac jak ci nachodzi na heda
L 12/13/2017 - 20:00:16: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : k***a co za ludzeb
L 12/13/2017 - 20:20:06: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : pzidyy
L 12/14/2017 - 16:11:40: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : ryj tam
L 12/14/2017 - 16:15:23: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : k***a nei kmap
L 12/14/2017 - 16:15:44: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : k***a ct cipki je***e kampic umia tylko
L 12/14/2017 - 16:17:48: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : ta k***a napewno mnie widzial
L 12/14/2017 - 16:27:44: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : pies to cie wychowywal
L 12/14/2017 - 20:59:44: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : co ty odjebales
L 12/14/2017 - 21:09:19: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : na ch**a tego smoka w trupie ktos zucil ?


Nie chce mi się już dalej sprawdzać i czytać Twoich wypocin.
Z taką kulturą to o Adminie możesz pomarzyć ---> podanie odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...