Skocz do zawartości
Apecio

[POZYTYWNE]2x Odwolanie od bana Superpecio

Rekomendowane odpowiedzi

twój nick podczas gry:   Superpecio

Godzina, data zdarzenia: 22:35:28 15.12.2017

Mapa: Nie było mnie aktualnie na serwerze 

STEAM_ID / IP:  STEAM_0:0:59515516

Nick admina, który dał bana: Ripton

Uzasadnienie:

Demko:  http://www91.zippyshare.com/v/aNiqiqXW/file.html

Witam

Pisze kolejne odwołanie od bana ponieważ zostałem nie słusznie oskarżony o czitowanie na serwerze cod mod 801 lvl i nie zamierzam być uznawany za czitera za brak kompetencji ub team.  Angażuje się w życie serwera jak i forum pomagam zmienić coś na serwerze żeby więcej osób grał i grało się im przyjemniej jak i mi. 

W tym odwołaniu przedstawię wam swoja niewinność.

Zacznijmy od tego ze demko nagrywane było na de_dust2_long jak sama nazwa wskazuję na tej mapie jest tylko long. Wnioskując z tego jest tylko jedno przejście gdzie spotykają się tt z ct.

 Teraz przejdźmy do tego gdzie tt może się ustawiać (nie ma dużo możliwości ?) na załączonym zdj nr1 są pokazane możliwości gdzie maga się ustawiać tt i już  taka informacja jak dla mnie jest bardzo cenna ktoś zapyta dlaczego ?

 Już wyjaśniam  Pan @Ripton napisał ze wychylam wcelowany w gościa w piasku 19:45 na demku dla mnie to bardzo śmieszne ponieważ jak mam wychylać nie wcelowany jak wiem gdzie mogą się znajdować  tt zazwyczaj jak się wychyla od respa ct sprawdza się piasek od lewej strony do prawej to jest chyba bardzo normalne wiedząc ze na 80% ktoś tam musi być. Jakbym miał wh w tym momencie to bym zabił tamtego tt za pierwszym razem ale nie trafiłem i znowu wychylam drugi raz i wcelowany ale nie dokładnie czy ktoś mając z wh specjalnie tak robił ? czy by się wcelował drugi raz idealnie?

 

Przejdźmy dalej teraz ja ustawiam się za boxem na longu 2 obrazek pokazuje gdzie na ss z demka zaznaczyłem(na żółto) gdzie mogą sir ustawiać tt. i oni robią to co runde róg od tt jak dla mnie od zawsze sie skanowało(obrazek 2 kolko na czarno) bo dużo osób się za nim ustawia wiec  nie widzę żeby to było w jakiś sposób dziwne ze próbuje tam skanować wielokrotnie kilka razy udało mi się to miejsce przeskanować wiec doświadczony gracz taki jak ja wiem ze na pewno jak będę znajdował się w tej pozycji i będę skanował jeszcze raz uda mi się kogoś trafić to jest chyba oczywiste dla tych osób które myślą podczas gry. Jeszcze pytanko wam zadam co do tej pozycji, pan @Ripton stwierdził ze odpal 16:57 skanuje to ścianę z myślą ze kogoś  mi się uda trafić nikogo nie trafiłem ani nie zabiłem strzeliłem obok i dlatego mówisz ze ta akcja jest spalona ? powiedziałeś tak tylko bo masz demko z wh ? a ja po prostu skanowałem tak z du*y za przeproszeniem. (ss do tej nr1 jest cyfra na ss )

 

Ostania pozycje którą wam wytłumaczę jest skan na boxa z piasku  16:30 ss załączony poniżej nr2. Jak każdy wie grając na ffa snajper zazwyczaj ustawia się w piasku czasami i tt przeskakują z drzwi za skrzynkę (w tym przypadku tt uciekał za skrzynkę z longa widać na ss jak i na demie) każdy chyba widział taka sytuację i nie którzy skanują to skrzynkę. (zaznaczone na ss na żółto) Tak jak i ja ją przeskanowałem (wchodzi raz na kilka razy)  bo wiedziałem ze uciekający  tt ucieknie tam właśnie do rogu żeby przeładować i znowu wychylić. tt zawsze idzie w róg myśląc ze jest bezpieczny ale jednak się myli dlaczego wiedziałem ze tam ucieknie do rogu ? Ponieważ tez kiedyś bylem w jego tak jakby sytuacji i każdy w takim momencie nie stoi na początku skrzynki bo wtedy każdy  boi się ze sie go przeskanuje.. z ak czy m4 jest bardzo łatwo  ten początek skanować, ale  mając na codzie awp  1 na 1 da się przeskanować  tam w ten róg  na ffa tez często próbuje. taka jest prawda każdy to potwierdzi.

Myślę ze dość jasno wyjaśniłem wszystkie oskarżenia na moja osobę. I przy okazji Nauczyłem was czegoś ciekawego:)

Na koniec chciałbym pochwalić pana @Bacior za to ze tak ładnie rozpisał się pod moim wcześniejszym odwołaniem w każdym punkcie uzasadnił swoją decyzję czego nie zrobił ani szanowny pan @RYBSON ani pan @Ripton

Oczywiście podanie było tak szybko zamknięte ze zdążyłem tylko obejrzeć  demko i nagle zostało zamknięte wiec nie wiem jak miałem się obronić ? wcześniejszym uzasadnieniu bo nie wiedziałem do czego mam się odnieść…

 To wszytko co chciałem powiedzieć i czekam na wasze wypowiedzi w tej sprawnie. ?

mapka 1.png

mapka 2.png

16;45.jpg

widac jak ucieka.jpg

widac jak stoi w rogu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I niby co mamy zrobić?

Do naszego działu zostało nam dostarczone demko które widziałeś w poprzednim odwołaniu. Osoba które je wysłała podejrzewała Ciebie o "brak ścian" i jak widać po rozpiskach dostarczonych przez Ubt miała rację. 

Chcesz pochwalić Pana @Bacior? Nie wiem czy jest tutaj za co, skoro jako jedyny wydał werdykt, że jesteś czysty nie licząc Pana @klqs serio dla którego owe demko było zbyt krótkie. 

@Bezzi ^_^@Ripton @SUNN.zapraszam panów żeby wyjaśnić sprawę. :)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja ocena z działu:

14:20 troche biegał celownikiem ale takie +/-B
15:10 zbyt mało, -B
16:29 +/-B, mógł się znudzić wcelowaniem i strzelić na pałe
16:35 -B
16:59 - 17:05 -  +B
19:30 - +/- B troche to śmierdzi

Za krótkie demko na wh - dla mnie z tego czysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...