Skocz do zawartości
Pol`sha|H!v3y

[ODRZUCONE]Odwołanie Od Bana

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Podczas Gry: Pol`sha|H!v3y

Godzina, data zdarzenia: 17.12.2017 - 20:29

Mapa: de_dust2

STEAM ID/IP: STEAM_0:4:529479682/188.146.66.150 (W Liscie banów ukryte)

Nick Administratora od którego otrzymałem bana: E_LEGIA

Uzasadnienie: Zostałem niesłusznie zbanowany podczas dla mnie dziwnej sytuacji w której zabiłem 2 osoby grając bronią AWP. Jenda H-S drugą dotykając przypadkiem toutchpad non-scope'm. Idąc w kierunku short'a z BS-A zauwarzyłem, że mój "przyjaciel" z drużyny został zabity na kierunku BS-A - Long. Postanowilem poczekac przy Shorci'e przy tym strzeliłem "na ślepo" ok. 2 razy dotykając przypadkowo toutchpad'a nikogo nie zabijając i nie widząc. W tym momencie dostałem bana bez możliwości o usprawiedliwienie się, lub pogrążenie poprzez metodę Screen-Shot, które nie zostały mi zrobine, z chęcią bym ukazał, ponieważ nie posiadam wspomagaczy, które psują emocje jakie przekazuje gra, tym bardziej, że Multi-head, CS-1.6 ma jedne z lepszych serwerów bez cheaterów :) Proszę o rozpatrzenie odwołania ze strony pozytywnej iż lubię ten serwer i bardzo się zaangażowałem w te "Skrzynki". Choć czasem ponoszą mnie emocje i narażam sie na karę od administracji za bluźnierstwo..(momenty w których idzie mi strasznie źle :) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://f1.hltv.org.pl/srv32485/HLTV-1712172019-de_dust2.dem.zip ( 20 : 28 ) Od Pierwszej minuty  do momentu bana w nienaturalny sposób trzęsie się celownik jak przysłowiowe gó**o na mrozie wystarczy to zobaczyć np 9 minuta Mapy ( bardziej rozpisać nie mogę ) 

 

Sorki ale nie sądzę żeby tobie się tak ręce trzęsły .Wystarczy spojrzeń na niego to nie jest potrząchanie myszką 

 

Edytowane przez AREK_LW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będąc na BS-A od części ostatniej na wgląd tylko ha Short'a,(Ten narożnik w bsie, miejsce ukrycia Short-Bs bez Longa) schowałem się (odpisywałem na messengerze) i wychylilem bo slyszalem strzaly, strzellilem na short, trafilem HS, po czym zaraz znowu, przypadkowo non-scope toutchpadem, (gram na laptopie toshiba, mała klawiatura po srodku toutchpad na dole kiedy trzymam palec np. na l. alt, dotykam go kciukiem, Mam tak często przez co przeladowuje i idac gdzies przegrywam bitwe bez mozliwosci obrony :/) Po czym (Ja często zerkam na radar) Uslyszalem strzaly, zginal mój "Przyjaciel z teamu" zauwazylem tylko ze to od strony long'a, postanowilem poczekac, chcialem napisac na u-info team ze na a o pomoc. Jednak dotknalem toutchpada i strzelilem 2 razy po czym dostalem bana. Nie wiem dlaczego powyżej pisze, że trzesie mi sie celownik. U mnie jest normalnie jednak posiadam 2 wersje cs 1.6 i csgo, wyuczony z cs go staram sie przystosowac do 1.6 bo mi sie go znudzil. Gram na v43 i v48. I nie ma w nich znaczacej roznicy w sterowaniu czy strzelaniu porownujac do cs go z ktorego sie nawrocilem takjakby na cs 1.6. Nie wiem jak mialbym udowodnic swoja racje, nie jestem az tak "doinformowany" w tych tematach, ja po prostu gram w wolnym czasie

kiedy nie mam nic ciekawego do roboty a wasza serwerownia przypadla mi nie ukrywajac do gustu i wciangela w gre. Gram na 2 serwerach-  z mapami css_ i only dd2 z modem go. Kiedy na css_ jest rozgrywka na mapie np. css_cache, na ktora z niewiadomych mi przyczyn nie moge wejsc wchodze na dd2 bo to sa 2 serwery z tym samym modem i mapami ktore znam i wiem kiedy z okreslonego dzwieku i gdzie mniej-wiecej wyjdzie przeciwnik i jestem w stanie go "zaatakowac z zaskoczenia"

-Odnoszac sie do strzelania jestem zdatny na propozycje, ewentualnie zaraz zreinstaluje obie wersje i postaram sie usunac wszystkie pliki oraz instalowac z nowo pobranych instalek

aby rozwiazac to cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiecie co? Sam pobralem demko, odtworzylem i pierwszy raz widze zeby w grze bylo normalnie a na filmiku takie cos, rzeczywiscie rece sie trzesa ale nawet kiedy stoje w miejscu nie dotykajac myszki 0.o, nie znam przyczyny tez jestem zaskoczony i nie wiem co powiedziec. ok minuta 10.52-55s stałem w miejscu piszac do kolegi ok na messengrze.. nie dotykajac laptopa

Mozecie mi wytlumaczyc jaka moze byc przyczyna takiegos czegos.. lub cos "w ten deseń"

oraz co mam zrobic zeby bylo normalnie :/ bede reinstalowal csa, obie wersje. Ale nie jestem pewny czy cos to da ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...