Skocz do zawartości
BlackDeath97

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:BlackDeath
Wiek:18
Doświadczenie (w byciu adminem):Dosyć spore m.in na tym serwerze
Znajomość AMXX (W skali 1-10):7-8
Staż w CS-sie:Niepamiętam
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty:Bo jestem doświadczonym graczem i jednocześnie adminem myślę że mógłbym się przydać widząc to co się dzieje gdy admina nie ma
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Różnie czasami godzinka a niekiedy od 2 do 3 godzin
Kontakt:Steam forum
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/BlackDeath/80.72.40.110:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak ?

+wiek

+doświadczenie

+zgłaszasz na u@

+amxx

+nie pamiętam, żeby były z Tobą jakieś problemy

+/-gdybys tylko trochę dłużej dziennie grał, ale mimo tego, jestem na tak :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK

+ Doświadczenie

+ Wiek

+ AMXX

+ Gracz zna regulamin

+ Siedzi na serwerze dosyć długo

+ Steam

Życzę powodzenia, oraz Wesołych Świąt ;)

Edytowane przez ℓιρтσиєq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-Byleś adminem  okey ale nie wiem czy gracze,admini pamiętają jakim byleś adminem daje -
-steam ok daje +
-aktywny  hmm nie wiem dlaczego powyżsi dali na + ale,czy te 9 dni które przegrałeś na tym servie po powrocie i już podanko ode mnie za to -

siedzi na servie długo okey ale czy ktoś wie o tym ze,iż może w każdej chwili znudzić sie i przestać grac

amx proponowałbym do sprawdzenia,ponieważ długo nie grał i mógł zapomnieć a w skali 7-8 to jest dużo

pamiętam  jak twoja kultura była na poziomie za przeproszeniem podstawówki i ciekawe czy  poprawiła się od poprzedniego razu jak miałeś admina
Pamiętam Ciebie Bardzo dobrze dlatego daje za okresem próbnym 2 tygodnie na sprawdzenie,ponieważ potrzeba adminów którzy maja steam i dobry kontakt że w każdej chwili wejdą na cod i zrobią swoje zadanie,czyli pilnowanie porządku
Ps. Wybaczcie powyżsi gracze którzy wypowiedzieli się z waszych wypowiedzi wziąłem przykłady i trochę dodałem coś od siebie

Pozdrawiam,oraz Życzę Wesołych Świąt Cinekq1

Edytowane przez cinekq1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...