Skocz do zawartości
Maja.

[ZAAKCEPTOWANE]Podanko Maja.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Maja.
Wiek: Miesiąc i 22 bd 
Doświadczenie (w byciu adminem): Spore, długi czas byłem adminem na 80K i nie było kłopotów :) 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie:    Myślę koło 7lat z przerwą,  bez przerwy jakoś koło 5 lat 
Steam / NonSteam:  only Steam 0:1:37078808
Dlaczego Ty: Chcę pomóc  w utrzymaniu porządku :). Większość graczy myślę że ma dobrą opinie o mnie chyba :D 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Odkąd wróciłem do grania to sporo co widać po GT,   obecnie bd się starał około 2-3h dziennie w weekendy więcej :) 
Kontakt: steam  Maja. lub PW na forum
Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/Maja./80.72.43.106:27022/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście jestem na tak

-zgłasza na u@/na steamie z tego co pamiętam też coś było

-doświadczenie 

-amxx

-na serwerze grasz krótko, ostatnia tygodniowka też średnia (jedynie ostatnie 3 dni są przegrane), ale jak napisał kolega wyżej to da się nadrobić i mam nadzieję, że tak się stanie.

Tak więc może okres próbny? Myślę, że dwa tygodnie będą idealne, żeby dać się lepiej poznać nam jak i graczom, a także pokazać znajomość regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral:
+ wiek
+ steam
+ amx
- godzinki widzę, że grasz od jakichś dwóch tygodni tak naprawdę i to po trzy dni później cztery przerwy

Jak dla mnie jak w ciągu tego tygodnia będziesz grać codziennie to będę na TAK 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś osobą komunikatywną, nie ma żadnych problemów z Tobą, Steam jest, wszystkie inne wymagania również. Jedynie co to staż na serwerze. 

Sugerując się wypowiedziami adminów otrzymujesz okres próbny który będzie trwał 2 tygodnie :)

Powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...