Skocz do zawartości
kIPAN

[ZAMKNIĘTY]Skarga na Arnold Kopyto

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:2017:12:25 18:00 godzina
Nick gracza:kIPAN
Dowody:[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Reason: 'nie strasz '
[AMXBans] Duration: '5 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:30876996'
[AMXBans] Your IP: '31.183.25.242'
[AMXBans] ===============================================
Świadkowie:Moze sie jacys swiadkowie podpisza, ktorzy akurat grali na serwerze.
Uzasadnienie: Witam, gram na tej sieci od okolo 2 tygodni. Nigdy nie mialem problemow z zadnym adminem, lecz dzisiaj miarka sie przebrala, admin o nicku wymienionym wyzej wgl nie potrafi poslugiwac sie swoimi obowiazkami. Wiec zaczynajmy od poczatku. Zaczyna sie nowa mapa de_dust2, rozpoczynamy runde pistoletowa po stronie CT, typowo zraszowalem dolnego trupa, az do respa, gdy obiegalem calego juz respa (wszystko jest na hltv jako dowod) zostala podlozona paka, wiec jak najkrotsza droga bylo przejscie na gale, zabilem po drodze 2-3 osoby zostalo mi 20 hp cos kolo tego, a do wybuchniecia bomby okolo 11 sekund, ja jako ze kupilem keva w 1 rundzie nie posiadalem nozyczek czyli (Defa), miejac 20 hp ucieklem do dolnego zeby przezyc i zachowac kevlar. Zaczyna sie 2 runda raszuje mida zabijam 2 osoby i dostaje kicka od pana Arnodla Kopyto (Cele, a nie fragi) Przepraszam bardzo z 20 hp i bez nozyczek nie dam rady zabic 4 tt gdzie bomba miala 11 sekund do wybuchu. Przychodze na serwer i wiedzialem kto mnie zbanowal i napisalem na u@ (Co ty robisz) z czego dostałem bana wymienonego wyzej. Czy to jest normalne ? Gdzie w wiadomosci "Co ty robisz" Jest zastraszanie, jezeli Arnoldzie nie znasz sie na csie to sie nie bierz za adminowanie. Tak sie zajmujesz serwerem ? To banuj 3/4 osob ktore stoja do 40 sekundy przed trupem i czekaja na rasz. Bo wtedy kolezako jakos nie umiesz zareagowac jak sie na u@ pisze +Dziwnym trafem jak zraszowalem tego mida to bodajze ciebie zabilem i odrazu dostalem banicje ^_^, Prosze o jakies upomnienie, ostrzezenie dla tego admina. Nic nigdy do niego nie mialem, ale widze ze cos chyba kolege zabolalo juz ze robie po 80 fragow na mape to musial mi banicje dac.


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Dziekuje Pozdrawiam kIPAN ^_^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Kicked :"Spamujesz"

Gostek teraz lata odpalony, admin zamiast zejsc na specta i zobaczyc typa ktory ma 100% wh pod nickiem Dawid, daje mi kicka spamujesz gdzie 1 napisalem na u@ Ahaaaaaaaaaaaaa, co wy za ludzi to bierzecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam ze wczoraj miala sytuacja miejsce iz, dostalem bana od nie wiem jakiego admina, z powodu , ze chlop mnie wyzywal kazal mnie zbanowac za to ze nie zdazylem do paki, i sie odezwalem bo nie bedzie mnie wyzywal i dostalem bana a on nie? gdzie jest sprawiedliwosc?. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hah dobre bajki opowiadasz, Arni jest  jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonym adminem ,(dodatkowo to  tylko ban 5 min  to pierwsza sprawa).
 Dlaczego tak uważam? Mianowicie, dostałeś kika za cele , (na hltv  wygląda to inaczej niż opowiadasz) , ale sam widziałem niejednokrotnie jak nie wykonujesz celi (tylko zachowujesz bron lub po prostu fragi ważniejsze i nie było twoje zachowanie karane),po czym nie dość że  przez mikrofon "grozisz mu skargą" to jeszcze piszesz na u@ coś takiego ?| Właśnie  za to dostałeś bana,straszysz admina ?

L 12/25/2017 - 17:54:16: [adminchat.amxx] Chat: "kIPAN<1133><STEAM_0:0:30876996><>" chat "kogo z was pojebalo ?"
L 12/25/2017 - 17:55:38: [adminchat.amxx] Chat: "kIPAN<1133><STEAM_0:0:30876996><>" chat "arnold widze dawno skargi na forum nie miales"
,leczo może logi kłamią :(, bo ty twierdzisz coś innego

Cytat

Przychodze na serwer i wiedzialem kto mnie zbanowal i napisalem na u@ (Co ty robisz)


@kIPAN Dodatkowo twoja kultura na serwerze , 


L 12/23/2017 - 17:25:46: *DEAD* kIPAN : kapcio frajerze nudzi ci sie ?
L 12/23/2017 - 17:25:58: *DEAD* kIPAN : patrzysz na ranking ty kurwo
L 12/23/2017 - 17:26:03: *DEAD* kIPAN : a jestes tak szmato odpalona
L 12/23/2017 - 17:26:05: *DEAD* kIPAN : ze ch*j ci w pysk
L 12/23/2017 - 17:26:14: *DEAD* kIPAN : kurwo 12 letnia
L 12/23/2017 - 18:33:50: *DEAD*(Counter-Terrorist) kIPAN : czikson nie pi****l sie wal go przez sciane
L 12/21/2017 - 21:05:21: *DEAD* kIPAN : Najwiekszy daln tej rundy
L 12/21/2017 - 21:05:23: *DEAD* kIPAN : PTV
L 12/20/2017 - 01:07:30: *DEAD*(Counter-Terrorist) kIPAN : fu frajerze je***y
L 12/20/2017 - 23:34:59: *DEAD* kIPAN : utakj kurwe
L 12/20/2017 - 23:35:00: *DEAD* kIPAN : ninja

edid
twoja kultura ma związek , zgrywasz ofiare jak to jesteś żle potraktowany ,a twoje zachowanie mówi dużo o tobie 
edit.
nie będe spamował w temacie bo nie o to tu chodzi,
przedstawiłem to co widzę , to ty składasz skargę przedstaw mi twarde dowody  na jego winę w postaci demka a nie "opowieści"
i nie nie bronie go po prostu znam go dłuższą chwile i wiem że nie daje banów tak oo.

Edytowane przez Xiaulin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a po 2  to jest zastraszanie ?
L 12/25/2017 - 17:54:16: [adminchat.amxx] Chat: "kIPAN<1133><STEAM_0:0:30876996><>" chat "kogo z was pojebalo ?"
L 12/25/2017 - 17:55:38: [adminchat.amxx] Chat: "kIPAN<1133><STEAM_0:0:30876996><>" chat "arnold widze dawno skargi na forum nie miales"
,leczo może logi kłamią :(, bo ty twierdzisz coś innego
XD szkoda wejdz na serwer jak twoj kolega zajmuje sie adminem potem sie odzywaj okej ? Bo ban w 100% nie sluszny, ty probujac bronic go w tym momencie gdzie pol serwera ma beke co teraz Arnold robi pokazujesz swoj iloraz inteligencji, ja wyzywam jezeli ktos lata odpalony a wy admini nic z tym nie robicie, nikogo bez powodow nie obrazam. ;) Masz cos do dodania ?

Edytowane przez kIPAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W temacie wypowiem się wyłącznie tyle, iż uważam skargę za kompletnie bezpodstawna. Gracz dostał adekwatnego do sytuacji kicka za nie wykonywanie celi (wielokrotnego trzeba przyznać, a upomnienia na gracza nie działają jak należy, stad też kick), po czym wszedł ponownie na serwer i używając wulgaryzmu pisemnie (przytoczonego przez Xiaulina powyżej) oraz próbując słownie mnie zastraszyć, dalej nie mogąc się pogodzić z upomnieniem w formie kicka otrzymał bana na 5 minut - by się uspokoił. Widze jednak, ze wszelkie moje upomnienia do gracza nie dotarły, a kultura wciąż pozostawia wiele do życzenia.

Generalnie bany do 5 minut same w sobie nie są rozpatrywane pod takim kątem i zazwyczaj są używane w takim celu w jakim użyłem go ja - czyli jako forma upomnienia i próba dania graczowi chwili dla siebie, by ochłonął i wrócił do siebie.

Pozdrawiam, ARNOLD KOPYTO :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W temacie wypowiem się wyłącznie tyle, iż uważam skargę za kompletnie bezpodstawna. Gracz dostał adekwatnego do sytuacji kicka za nie wykonywanie celi (wielokrotnego trzeba przyznać, a upomnienia na gracza nie działają jak należy, stad też kick),
Podaj mi przyklad, bo ja swoj podalem i uzasadnienie podalem.
Masz komitywe z twoimi kolegami co tak czy siak moje zdanie jest takie ze nei umiesz wykonywac swoich obowiazkow, kolegow swoich nie banujesz, reszte co tylko twojego kolege szeregere obrazi odrazu dajesz kicka i bana, smiechawa kto tu ma opiekuna i adma na serwerze. Dziekuje widze nic tematem nie zdzialal bo opiekun i tak zalata dziure ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


52 minuty temu, Xiaulin napisał:

Mianowicie, dostałeś kika za cele , (na hltv  wygląda to inaczej niż opowiadasz) , ale sam widziałem niejednokrotnie jak nie wykonujesz celi (tylko zachowujesz bron lub po prostu fragi ważniejsze i nie było twoje zachowanie karane)  

Nie mogę sie z tym zgodzić. Np. Zostało 5 tt ja sam w ct bomba tyka zostało tyle czasu, że i tak nie zdążę. W takim wypadku mam lecieć jak samobójca w tt? No właśnie kurcze nie, zachowanie zgodne z logiką trzymam broń i chowam sie przed wybuchem - subiektywna opinnia.

@Xiaulin logi z przed paru dni nijak sie mają do obecnej sytuacji, więc tymbardziej nie ma sie to z obecnej skargi/sytuacji.

L 12/25/2017 - 17:54:16: [adminchat.amxx] Chat: "kIPAN<1133><STEAM_0:0:30876996><>" chat "kogo z was pojebalo ?"
L 12/25/2017 - 17:55:38: [adminchat.amxx] Chat: "kIPAN<1133><STEAM_0:0:30876996><>" chat "arnold widze dawno skargi na forum nie miales"

Ban jest za nadużywanie wulgaryzmów, a nie za jedno słowo. Gracz zapytał, a w formie odpowiedzi dostał bana. Widzę tu wiele niejasności i zamiatanie skargi pod dywan. Totalnie nie w temat jest ban, a to o czym mowa. 

@ARNOLD KOPYTO nie pierwszy raz nadużywasz swoich uprawnień tym razem widzę to samo. Staż nic nie znaczy.

43 minuty temu, ARNOLD KOPYTO napisał:

Generalnie bany do 5 minut same w sobie nie są rozpatrywane pod takim kątem i zazwyczaj są używane w takim celu w jakim użyłem go ja

Każdy ban ma swoje konsekwencje, a jeśli ktoś nadużywa władzy to i kick jest dobrym pretekstem ;)

Chciałbym też przypomnieć, że sam ban a raczej jego nazwa jest niewłaściwa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi ^_^ Sorki nie jest to  mój  dzień i faktycznie  nie obiektywnie  na to spojrzałem, sugerowałem się czymś ,czym nie powinienem, lecz widzę że popełniłem duży  błąd za co Przepraszam ,lecz nie chodziło mi o to aby admin nie dostał "kary", lecz sprawa została mi troszkę inaczej przedstawiona i tym się pokierowałem A  nie sprawdziłem dokładnie co się wydarzyło ;/ .
powód bana owszem zgodzę się jest nie jasny i niezgodny,
żałuje że nie obejrzałem demka wcześniej , lecz@kIPAN masz racje. 
Demko nie zostawia żadnych wątpliwości , akurat w tej sytuacji  gracz został nie słusznie  ukarany a admin nadużył władzy.
http://f1.hltv.org.pl/srv25245/HLTV-1712251752-de_dust2.dem.zip
2:54 <--- faktycznie kick bezpodstawny zgadzam się  
4,52<--  jak sądzę  ban za to co napisał u@
5,12<-- arni  , serio "już nie pogra " taki tekst  z ust admina nigdy nie powinien paść :/. 

@ARNOLD KOPYTO Otrzyma ostrzeżenie , i mam nadzieję że takie sytuacje nie będą miały więcej miejsca. 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@kIPAN ja jeszcze tylko dodam że za pisanie komuś per "k***o" to ban sie należy ale nie na 5minut czy 1 dzień tylko od 7 dni wzwyż. Pilnuj się, bo jak ja Cię przypilnuję to zaczniesz chodzić jak w zegarku. A jak nie, to będzie płacz i zgrzytanie zębami.

Wiem że jest przerwa świąteczna ale bez jaj, gimbazę zostawiamy poza serwerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...