Skocz do zawartości
JustBadMan

[ZAMKNIĘTY]Adimini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Chciałbym zapytać czy byłaby możliwość stworzenia na forum jakiegoś wątku z listą adminów i ewentualnie linkiem do ich profilu steam?

Troszkę by to ułatwiło sprawę w razie jakiś problemów z odpałami i można by szybciej dotrzeć do kogoś aktualnie online, dodatkowym atutem byłoby po prostu to, że człowiek wiedziałby ilu takich ludzi jest. Takiej listy przecież nie trzeba aktualizować codziennie, a tylko raz na jakiś czas.

Dziękuje za poświęcony czas,

Nie pozdrawiam @SUNN. suabiaka nr1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@JustBadMan http://multi-head.pl/search/?type=core_members&group[15]=1 + Ja, @~Czarna~ (OP) i @RYBSON bo on ma inną rangę główną.

Linków do ich steam nie mam aktualnie ale możesz sobie ich znaleźć przez moich znajomych ;) 

Co do listy... Hmm... Też nie chcę żebyśmy się aż tak bardzo rzucali w oczy :P Zobaczę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


^ Zgadzam się w 100% do tego co napisał Mekintosz. Taka opcja zrujnowałaby totalnie zabawę z gry, z powodu łebskich graczy którzy pod nieobecność żadnego z adminów robiłaby co by tylko chciała i jedynie inni gracze mogliby poprzez znajomość kontaktować się z adminami bądź zwracać się osobiście o pomoc na forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko ma swoje wady i zalety, ale niestety mogą przeważać wady.

Pomysł ogólnie spoko, ale jednak też jest niepotrzebny, gdyż masz listę adminów pod daną rangą na forum, a przeważnie grający admin na serwerze jest zalogowany na forum.

A jak masz steam'a, to zawsze możesz skompletować sobie listę na steam w sekcji "znajomi' jest sporo alternatyw które możesz wykorzystać; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dla osoby zainteresowanej serwerem, grającej i komunikatywnej żaden problem poznać adminów , ponadto zgłaszać cheetosy też można na różne sposoby, dla mnie taka lista nie jest potrzebna... pisze bo wątek dogasa, ale może opiekunowie mają jakieś widoki na jego rozszerzenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@JustBadMan bardzo chciałbym Wam taką listę zrobić, naprawdę :) Ale niestety nie da się tak, admini są o tyle aktywni że w grze ich wyłapiecie a jak nie w grze to na forum :) 

Jeden z ostatnich banów świetnie to prezentuje - D4 pokręcił się po forum, rozeznał i wpadł dopiero kiedy admin wziął go z zaskoczenia...

Wiem że to dla Was pewne utrudnienie ale mamy o tyle komfortową sytuację, że haxów którzy grają jest mało (zabezpieczenia kasują 90% z nich) a resp, cele itp. nie przeszkadzają w grze aż tak bardzo :)

Pozdrawiam, do zobaczenia na serwerze mój Ty fragu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...