Skocz do zawartości
4 A.M.

Parę uwag i propozycji

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mało adminów na serwerze kiedy człowiek chce pograć a różne ludziki, zwłaszcza ns'y są trafne... nie ma komu zweryfikować uczciwości graczy...

Widać serwer już ma mniej slotów z 32 na 24, cóż kwestia utrzymania serwera i aktywność samego serwera, wiadomo chodzi o kasę za VIP itp. zbiórki....

Przydało by się naprawić kupowanie DP bo kasę zabiera a DP nie ma, co wspominał niejednokrotnie FPS.... Cena za DP tez jest spora, iż z 3 opcji każda za 8K, trochę naciągane, zmusza do gry tak aby zarobić na drobne rzeczy co bez i tego by ludzie robili, po za tymi z awp na respie i kampiącymi bezustannie w dolnym trupie... normalne.

Granat wybuchowy dal bym za 5-6k, zaś DP za 4-5K. Można by tez dodać flash za 8k lub 12k xD urozmaiciło by to rozgrywkę....

Dodać jakiś lugin który zmusi tych co stoją więcej niż 10 sec w miejscu do biegania, po całej mapie za przeciwnikiem nie w wybranym obrębie kampienia....

Można by dodać jeszcze jedną mapę typowo na DM, małą. Ta z basenem była by dobra (nie znam nazwy), jej czas bym dał mniejszy od czasu DD2 o 15 min.

Ostatnio na DD2#1 widziałem plugin na opendl32 od WH ponoć, przydał by się na DM. Inny plugin co już jest od innych ustrojstw z czitowaniem (np. aimbot) działa ze sporym opóźnieniem (typ zdoła do setki nawet dobić we fragach). Nie wnikam jak działa owy plugin i czy naprawę wykrywa oszustów.

Nie jestem pewien czy opcja /zglos działa poprawnie, z racji iż gram na Steam, u mnie widnieje po wybraniu nicku i typu zgłoszenia, ciembo-brązowy kwadracik...

To chyba tyle....

Edytowane przez 4 A.M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, 4 A.M. napisał:

Dodać jakiś lugin który zmusi tych co stoją więcej niż 10 sec w miejscu do biegania, po całej mapie za przeciwnikiem nie w wybranym obrębie kampienia....

Przerabialiśmy to kilkukrotnie i to była huśtawka - tydzień hurr durr, potem tydzień że fajny plugin.

1 godzinę temu, 4 A.M. napisał:

Inny plugin co już jest od innych ustrojstw z czitowaniem (np. aimbot) działa ze sporym opóźnieniem (typ zdoła do setki nawet dobić we fragach)

Można go trochę podkręcić ale nie za bardzo tzn. trzeba znaleźć kompromis między szybkością wykrywania i banowania a trafnością banów. Podkręcony za mocno może czasem banować czystych graczy.

Ogólnie jeśli chodzi o DM, zmiany i poprawki to zgłaszajcie, potem się to wprowadzi w życie. Może przed nowym rokiem zdążę, nie mogę Wam tego obiecać bo i święta i inna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...