Skocz do zawartości
Kanron aka Sextasy

[ZAAKCEPTOWANE]Może akurat ? Comeback Kanron Aka Sextasy !

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kanron - Dawny nick Kanron aka Sextasy - ze względu na wprowadzenie cenzury musialem nick skrócić do samego Kanron ! :)
 

Wiek: 22 latka rocznik 1995 
 

Doświadczenie (w byciu adminem): byłem na kilku serwerach adminem , tutaj także nim byłem przez jakiś czas jednak ze wzgłędu na narodziny mojego syna , nie dałem rady spędzać tutaj czasu :)
 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Moją skalę oceniam mniej więcej na 7 z lekkim plusem :) 
 

Staż w CS-sie: Kurdelebelle ! :D Nonsteam 7 lat , steam - 5 lat . 
 

Steam / NonSteam: Oczywiście że steam od kilku lat ten sam  :P
 

Dlaczego Ty: Dlaczego Ja ? Przyjemny program do oglądania , często dużo ciekawych fabuł , a tak na poważnie , wróciłem do CS'a po przerwie oczywiście na naszego Coda 400lvl , w pracy mam sezon zimowy dzięki któremu przez 4msc siedzę w domu bo nasza branża stoi w miejscu ;x wydobycie węgla na chałdach , ruszamy dopiero na sezon letni , dzięki czemu będę miał teraz dużo czasu na grę a w zesonie letnim ok 4-5 h po  pracy mianowicie w godzinach wieczornych ok. 20.00 do 24.00/01.00 myślę że przyda sie taka osoba ktora będzię dostępna w grze oraz na steam w póznych godzinach , dlatego że większość owych cheaterów właśnie w takich godzinach wchodzi na nasz cudowny przezajedwabisty serwer ! :) Nie będę się tutaj dalej rozpisywał , bo szkoda waszego czytania ! pozdrawiam ! :)
 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Sezon Zimowy tj. Grudzien - Kwiecień  ( Ile tylko kręgosłup pozwoli wysiedzieć a łózko wyleżeć :D) sezon letni - Kwiecień - Grudzień 4-5h dziennie :)
 

Kontakt: Kontakt Telefoniczny , Facebook , Steam 

 

Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Kanron/80.72.43.106:27022/

 

https://zapodaj.net/78cc6e4ffa124.png.html oraz : https://zapodaj.net/8493a2cff8302.png.html

Edytowane przez Kanron aka Sextasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem jak najbardziej za. 

Zdążyłem poznać na serwerze, bardzo komunikatywna i przyjazna osoba z która łatwo nawiązać kontakt.

Ponadto jest bardzo aktywny szczególnie wieczorami, ktoś taki jest bardzo potrzebny.

Nie widziałem przejawów braku kultury, czy innych niepożądanych zachowań. 

Doświadczenie jak najbardziej na +.

W dodatku bardzo ciekawie rzetelnie i rzeczowo napisane podanie (Dlaczego Ty).

Bardzo dobry kandydat na admina. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...