Skocz do zawartości
Kokosz

[ZAMKNIĘTY]Problem gdzie moj lvl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zwracam się z problemem i liczę na szybkie rozwiązanie go a sprawa wygląda tak gdzie jest mój lvl na Aspirancie?? Wczoraj (26.12.2017r.) mialem jeszcze prawie 120 lvl i dzisiaj nie mam go nagle a został mi tylko quest który wczoraj wziąłem... zagrałem jedną mape przed chwilą od 1 lvla na aspirancie mapa sie zmienila na italy2 i tez od 1 gralem. Prosze o zwrocenie mi mojego lvla :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszamy wystapil blad przy wgrywaniu poprawek. 

W ramach rekompensaty zglos sie do ktoregos z SuperAdminow po wybrana klase premium na okres do nastepnego resetu tj 23 stycznia. 

 

Kazda osoba ktora jeszcze stracila lvl ( prosze podawac klasy bo nie w kazdej byly zmiany ) niech napisze I odbierze dowolna klase premium 

Jak to sie lvl nie zapisuja? @EvO

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdziłem, niestety rzeczywiście lvl na aspirancie się resetuje lvl, co oznacza, że lekko świruje baza. Niestety konieczny będzie jeszcze jeden reset, gdy tylko ktoś z administracji będzie w stanie go wykonać. Przepraszam za utrudnienia wszystko związane jest z pracami "na szybko" ze względu na święta i nie ukrywam, że %. 

Edytowane przez EvO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, FunnyPuma napisał:

Zauważyłem, że w /klasy ani w /klasa nie ma klasy aspirant. Co ciekawe /codtop15 pokazuje, że gracz ma na nim 205 lvl i to od paru map. Wcześniej pokazywał lvl tak jak jest tylko bez gracza "Kokosz".

@EvO

20171227211145_1.jpg

to o co chodzi wreszcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam was Tu, mam ten sam problem na klasie Amadeusz tj cod 400, przy kazdym połaczeniu znika mi lv, zauwazyłem to wczoraj i juz nie grałem, patrze dzisiaj i dalej sie dzieje to samo?

Co z tym fantem naprawicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...